Statybos Vilniuje

Senamiestyje sandėliavimo pastatas bus rekonstruotas į daugiabutį

Dar vienas neįprastas projektas senamiestyje, kur planuojama 1940-ųjų metų statybos sandėliavimo paskirties pastatą ne tik rekonstruoti, bet ir jį pritaikyti naujiems būsimiems gyventojams. Mums taip pat pavyko sužinoti, jog statybos į šią miesto dalį atkeliaus jau po pusmečio.

„Esamas rekonstruojamas statinys Pylimo g. 57A yra dviejų aukštų. Po rekonstrukcijos numatomas aukštingumas – 3 aukštai su mansardiniu aukštu (4 aukštų pastatas). Pastate bus įrengtas rūsys. Bus siekiama maksimaliai išsaugoti XIX a. pab. – XX a. pr. istorizmo etapo pastato pertvarų (pirmame aukšte) tinklą. Vertingo mūro ar jo fragmentus numatoma eksponuoti interjere. Projektuojama 18 butų: po 4 pirmame bei mansardiniame pastato aukštuose, 2-ame ir 3-ame pastato aukštuose projektuojama po 5 butus“, – rašoma miesto savivaldybei pristatytuose projektiniuose pasiūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

  • – Planuojamo objekto adresas – Pylimo g. 57A;
  • – Pastato antžeminis plotas – 960,00 m2;
  • – Pastatas bus 3 aukštų su mansarda;
  • – Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 10 vnt.;
  • – Vaikų žaidimo aikštelės plotas – 50 m2;
  • – Butų skaičius – 18 vnt (nuo 22 iki 53 m2);
  • – Projekto vystytojas – UAB „ERA LINE“

 

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki liepos 16-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, liepos 16 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, II a., 215 kab. Diskusijų pradžia – 17.30.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas
Arvydas
2 metus

Senamiestyje būtina leisti statyti tik pastatus su tokiais elementais, kurie priklauso tokiems architektūros stiliams kaip – gotika, renesansas, barokas, klasicizmas ir tik minimalistiškai, šiek tiek moderno. Dabar situacija apgailėtina, ir vis prastėja, statomos tik stiklo ir kartono dėžės…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button