Statybos Vilniuje

Savivaldybė paskelbs 2 baseinų statybos konkursų nugalėtojus tik gavusi spec. tarnybų išvadas

Susipažinusi su Lazdynų ir Fabijoniškių baseinų statybos konkursų  pasiūlymais, prieš skelbdama laimėtojus,  sostinės savivaldybė, pirmiausiai  nusprendė kreiptis į Finansinių nusikaltimų, Specialiųjų tyrimų ir Viešųjų pirkimų  tarnybas bei Vilniaus apygardos prokuratūrą.

Siekdama visiško skaidrumo, prieš pasirašydama sutartį su laimėtojais, savivaldybė pirmiausiai minėtų institucijų prašo pateikti informaciją, ar potencialūs konkursų laimėtojai – subjektų grupės – nefigūruoja vienuose ar kituose viešai neskelbtuose  tyrimuose, susijusiuose su viešaisiais  pirkimais. Tokiu būdu savivaldybė sieks įsitikinti, kad nekils rizika, jog dėl institucijų vykdomų  tyrimų abiejų baseinų darbai gali likti neįgyvendinti ar vėluoti.

 

Savivaldybės viešųjų pirkimų komisijai atrenkant konkursų laimėtojus, tiekėjų  kvalifikacija buvo vertinama vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimais bei pirkimo dokumentais, derintais su Tarnyba. Abu konkursai buvo vertinami pagal ekonominį naudingumą, kur svarbiausia buvo – baseinų pastatymo greitis, o ne vien pagal mažiausią kainą. Kainos kriterijus sudarė 85% bendrojo vertinimo balų.

Kol pirkimų procedūros tebevyksta, aiškėja, kad daugiafunkcio sveikatinimo centro Lazdynuose statybos konkurse  potencialus laimėtojas – ūkio subjektų grupė, kurią sudaro pagrindinis partneris UAB „Irdaiva“ bei UAB „Axis Power“, UAB „Mitnija“, UAB „HSC Baltic“ ir AB „Montuotojas“.  Fabijoniškių mažojo baseino konkurse potencialus laimėtojas – konsorciumas „Statybų kodas“ bei „Irdaiva“.

Vilniaus savivaldybė neskelbs laimėtojų ir nepasirašys rangos darbų sutarčių tol, kol nebus gauti atitinkami atsakymai iš institucijų: STT, FNTT, Prokuratūros bei Viešųjų pirkimų tarnybos.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button