FINA (Tarptautinė vandens sporto šakų federacija) tradiciškai nuo 2016 metų kasmet kviečia savo nares prisijungti prie iniciatyvos padrąsinti ir paskatinti žmones kuo daugiau laiko praleisti vandenyje – baseinuose, upėse, ežeruose ar atvirose jūrose ir didinti sąmoningumą apie mokėjimo plaukti būtinybę. Lietuvos plaukimo federacijos ilgalaikis strateginis tikslas– suburti 100 tūkst. žmonių apimančią stiprią plaukimo bendruomenę, o tokie renginiai kaip FINA AQUATICS DIENA ir yra skirti supažindinti žmones su plaukimu.

Lietuvoje paplitęs požiūris, kad vandens sporto šakos (Aquatics) yra vien tik aukšto mkeistriškumo siekimas, dalyvavivas varžybose ir medalių laimėjimai. Tačiau pirmiausia plaukimas yra smagus fizinis žmonių aktyvumas, o mokymasis plaukti – gyvybiškai svarbaus įgūdžio ugdymas, kuris yra būtinas kiekvienam žmogui. Ilgametė Lietuvos statistika nedžiugina – kasmet šalyje vanduo pasiglemžia pusantro šimto gyvybių, tačiau šių aukų buvo galima išvengti, jeigu žmonės būtų turėję bazinius plaukimo įgūdžius ar laikęsi saugaus elgesio prie vandens taisyklių.

Lietuvos plaukimo federacija su džiugesiu tęsia prieš tris metus Lietuvoje pradėtą FINA AQUATICS DIENA renginių tradiciją ir šiemet vėl kviečia visus vandens pramogų mėgėjus ir pradedančiuosius besibaigiančią vasarą palydėti Aquatics dienos renginiuose Vilniuje 28-29 dienomis. Lietuvos plaukimo federacijos vykdomas projektas FINA AQUATICS DIENA yra iš dalies finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

2021-08-28, Vilnius

Rugpjūčio 28 dieną, šeštadienį, Aquatics dienos renginys vyks Vilniuje. Čia atvykus į Balsio ežero pagrindinį paplūdimį (Žaliųjų Ežerų g. 148B, Vilnius) bus galima NEMOKAMAI sudalyvauti Vilniaus plaukimo maratono specialioje 200 m ilgio FINA AQUATICS DIENOS distancijoje. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ renginyje ves apšilimo prieš plaukimą mankštas bei supažindins su saugaus elgesio vandenyje pagrindais.

Renginio svetainė: www.swimvilnius.lt | Registracija | Nuostatai

2021-08-29, Vilnius

Rugpjūčio 29 dieną, sekmadienį, vyks antrasis Aquatics dienos renginys. Lietuvos plaukimo federacija ir Fabijoniškių baseinas (S. Nėries 45 A, Vilnius) pakvies vaikus jų tėvelius ir senelius į Fina aquatics dieną. Jos metu visi norintys galės sudalyvauti smagiose šeimų ir draugų varžybų estafetėje. Visos veiklos – NEMOKAMOS.

Renginio svetainė: www.fabijoniskiubaseinas.lt | Registracija 

Apie Lietuvos plaukimo federaciją

Lietuvos plaukimo federacija (toliau LPF) yra asociacija plėtoja plaukimo, šuolių į vandenį, dailiojo plaukimo, atviro vandens plaukimo disciplinas bei mokymo plaukti projektus. LPF yra tarptautinių plaukimo federacijų FINA ir LEN narė. Lietuvos plaukimo federacija rūpinasi aukšto meistriškumo sportininkų rengimu, plaukimo infrastruktūros plėtra ir plaukimo sąlygų gerinimu kiekvienam plaukiančiam.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist