Statybos Vilniuje

Pristatytos trys idėjos, kaip atrodytų nauja Bajorų mokykla

Projektuotojai pateikė pasiūlymus, kaip galėtų atrodyti nauja mokykla Bajoruose.

Vilniaus vystymo kompanija gruodį paskelbė tris architektūros konkursus ugdymo įstaigoms projektuoti – dviem darželiams ir mokyklai.

Architektūrinio projekto konkursuose ieškoma geriausios idėjos. Naujų švietimo įstaigų pastatai turi būti modernūs ir suplanuoti taip, kad atitiktų šiuolaikinės Vilniaus ugdymo įstaigos taisyklių reikalavimus.

 

Naujos Bajorų mokyklos (Bajorų kelias 12) projektuotojų buvo prašoma sukurti pastatą, kuriame patalpų išdėstymas būtų lankstus ir universalus, patogus naudotis kiekvienam. Šioje mokykloje turėtų mokytis beveik 1000 vaikų. Konkurse buvo numatyta sąlyga, kad mokykla po pamokų turėtų tapti bendruomenės traukos centru. Svarbi ir kraštovaizdžio dalis – mokyklos aplinka turi būti žalia, kuriami natūralistiniai želdynai.

„Architektūros konkursais keliame aukštyn viešųjų pastatų kokybės standartus ir nustatome švietimo įstaigų tendencijas. Kuriame ateities kartoms, todėl iš projektuotojų visada tikimės idėjų, esančių keliais žingsniais toliau. Gauti pasiūlymai džiugina savo įvairove ir vizija, kad rytojaus mokykla turi būti atvira ir motyvuojanti,” – sako Vilniaus vystymo kompanijos vadovas Saulius Barauskas.

Vilniaus vystymo kompanija gavo keturis Bajorų mokyklos projekto pasiūlymus. Vienas pripažintas pažeidęs konfidencialumo reikalavimą, todėl vertinimo komisijai perduoti trys pasiūlymai.

 

1 Variantas

2 Variantas

3 Variantas

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Verikas

Do Architektai laimės 😀 Kitaip nebus…

grazulis

trecias puikus – siuolaikiskas, vakarietiskas ir modernus.

Rasa

Baseino būtinai reikia m-kloje, kad nuo mažens plaukti mokėtų ir stuburą saugotų.Po pamokų baseinas galėtų būti mokamas-daug jaunų šeimų aplink. Ir gal tai bus pirmasis statinys, kuris turės tinkamą bunkerį nuo bombų-vaikams ir aplinkiniams gyventojams slėptis, nes sporto salė tam visiška nesąmonė,o aplink artimiausiu atstumu nėra kur slėptis.

Šimašius

3

Vytauts

Kad ten Visoriai, Bajorai uz 5 km.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button