Statybos Vilniuje

Pilaitėje kils dar vienas daugiabučių kvartalas

Sostinės savivaldybei pristatyti projektiniai siūlymai, kuriuose numatomos trijų daugiabučių namų statybos. Penkių – aštuonių aukštų gyvenamuosiuose namuose planuojama įrengti 126 butus. Aštuonių aukštų gyvenamieji pastatai projektuojami su rūsiu. Gyventojų automobiliams numatomas tiek antžeminis, tiek požeminis parkavimas.

„Užstatymas planuojamas kaip pastatytų „Martyno Namų“ 1-o etapo, ir statomų „Martyno Namų“ 2-o etapo tąsa (numatomas 3 etapas iš 2-jų korpusu (A ir B), numatomas 4 etapas (iš 1-o korpuso (C), dar vienas papildomas korpusas bus projektuojamas atlikus detaliojo plano korektūrą, prijungus prie sklypo papildomą plotą). Pastatų aukščių perkritimuose numatomos eksploatuojamos terasos gyventojams. Projektiniuose pasiūlymuose (vizualizacijose) rodomas 4 (korpusas D) gyvenamasis pastatas, kaip bendro užstatymo sprendimas, kuris bus plėtojamas vėliau“, – apie projekto etapiškumą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Bus statomi praktiškai identiški aštuonių aukštų pastatai

Pastatų 1 aukšto požeminiuose aukštuose, planuojamas automobilių parkavimas, techninės patalpos pastatų inžinerinėms reikmėms, įėjimai į pastatų laiptinių, liftų holus. 1-8 aukštuose planuojami 1-4 kambarių butai. Nuo Karaliaučiaus g. pusės A korpuse numatomos universalios paskirties (komercinės) patalpos pirmame aukšte, kurių aukštis planuojamas virš 3,50m. Nuo Valtarkiemio g. Ir M.Mažvydo g. sankryžos pusės, korpusuose B ir C numatomos universalios paskirties (komercinės) patalpos pirmame aukšte, kurių aukštis planuojamas virš. 3,50m“, – apie būsimus gyvenamuosius namus rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – M. Mažvydo g. ir Valtarkiemio g., Pilaitė;
 • Sklypo plotas – 3 500 m2;
 • Apželdintas sklypo plotas – 1 444,95 m2 (41% sklypo ploto);
 • Pastatų bendras plotas – 10 524,50 m2:
  • korpusas A – 3 514,42 m2;
  • korpusas B – 3 505,04 m2;
  • korpusas C – 3 505,04 m2;
 • Statinio aukštis – 5-8 aukštai (iki 29m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – iki A++;
 • Butų kiekis (trys namai) – 162 vnt.:
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 126 vnt. (iš jų 57 vietos požeminiame parkinge);
 • Dviračių stovėjimo vietos – 53 vnt.;
 • Projekto vystytojas – UAB „Minera“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „TRYS A.M.“, projekto vadovas – Kazimieras Reimeris.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 7-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 7 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Cha cha cha
Cha cha cha
1 mėnesį

Ekonom klases projektelis, sakyciau savitas Vilniuj, mane in russia style, tipiniai daugiabuciai su parkovkem, be jokiu kiemu, be jokios socialines infrastrukturos, tiesiog cool

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Cha cha cha)
Civilis
Civilis
1 mėnesį

Fu

lina
lina
1 mėnesį

Pilaitė žlugusi. Kamsčiai tragiški, o kiša ir kiša pastatus. O iš viso rajono vienas kelias…

aaaa
aaaa
1 mėnesį

30 metų laisvi, o ir toliau statome commieblockus. ar nors ką nors vertingo paliksime ateities kartoms ar visa statyba bus tik mūsų amžiaus lūšnos, kurias mūsų palikuonys nušluos nuo žemės paviršiaus nė nemirktelėję?

...
...
1 mėnesį
Atsakinėti į  aaaa

O ką norėtumėte statyti Pilaitėje? Guggenheimo kūrinius?

aaaa
aaaa
1 mėnesį
Atsakinėti į  ...

Pradžiai gerai būtų perimetrinis užstatymas, pastatai gatvėje turėtų formuoti jaukų lovį, kur atstumas tarp pastatų neturėtų būti didesnis 1.33 pastato aukščio. Taip pat uždrausti tinkuoti sienas bent jau kol neišmokom to padoriai daryti ir naudoti normalią apdailą. Namai turi bent kažkokia aiškesne detale/bruožu skirtis vieni nuo kito, o ne būti vienas kito klonais. Ir žinoma kieme turi būti kiemas o ne parkingas, kuris turi būti požeminis (net ir Pilaitėje ar Zarasuose). Tuomet jau galima ieškoti architektinės minties kaip toks užstatymas įgytų didesnę vertę, jei ne iškart, tai potencialiai galėtų būti tobulinami ir bręsti su laiku taip kaip tai vykdavo iki… Skaityti daugiau

qqqqqqqq
qqqqqqqq
1 mėnesį
Atsakinėti į  aaaa

visiškai jus teisus, kiemas turi būti žmonėms, o ne automobiliams, automobiliams skirtas parkingas, dėl tinkavimo, kol ieškoma būtų kuo pigiau tinka, su laiku bus galima keisti medžiagas.

hmmm
hmmm
1 mėnesį
Atsakinėti į  aaaa

puikus komentaras, atrodytų tiek nedaug reikia, kad turėtume normalias statybas

hmmm
hmmm
1 mėnesį

pala, o kur perimetrinis užstatymas ir uždari kiemai? iš 10 extra principų 2 jau pažeisti…. patys namai pusė velnio, balkonai įleisti, nedarko pastatų

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button