Vilniaus miesto savaivaldybė informuoja apie ketinimus Naujosios Vilnios seniūnijoje, Meškonių gatvėje, statyti socialinės paskirties daugiabutį. Daugiabutyje projektuojami 58 socialinio būsto butai, iš kurių 44 butai bus vieno kambario, 14 butų – dviejų kambarių. 9 butus numatoma pritaikyti žmonių su negalia poreikiams.

„Pirmame aukšte šalia butų numatomos pagalbinės patalpos – vežimėlių plovimo ir laikymo patalpa, valytojos patalpa. Pirmame aukšte taip pat projektuojamos administracinės paskirties patalpos – kabinetai, pasitarimų patalpa, personalo poilsio patalpa ir atskiri san. mazgai. Rūsio aukšte numatyta įrengti butams priskirtus sandėliukus, iš kurių 9 sandėliukai pritaikomi žmonėms su negalia. <…> Laiptinės viduryje numatomas žmonėms su negalia pritaikytas liftas“, – apie pastato būsimą išplanavimą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Meškonių gatvė socialinis daugiabutis

Greta daugiabučio bus sutvarkyta aplinka

Greta pastato projektuojami pėščiųjų takai, numatomos jungtys su gretimų sklypų pėščiųjų takų infrastruktūra. Sklype, aplink pastatą, projektuojami pasivaikšiojimo takai ir mažosios architektūros elementai, sodinami medžiai.  Sklypo teritorijoje taip pat numatoma aptverta vaikų žaidimo aikštelė su žaidimų įrenginiais.

Greta pastato taip pat bus įrengtos 56 automobilių parkavimo vietos, iš kurių 8 vietos žmonėms su negalia, 2 skirtos elektromobiliams. Kaimynystėje esančiam daugiabučiui projektuojamos papildomos 8 parkavimo vietos.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Meškonių g. 14;
  • Sklypo plotas – 1 866 m2;
  • Pastato bendras plotas – 2 590,64m2;
  • Pastatas bus 5 aukštų (aukštis – 19m);
  • Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 56 vnt.;
  • Butų skaičius – 58 vnt;
  • Energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė – UAB „Projektų rengimo centras“, projekto vadovė Lina Šantaraitė;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gegužės 16-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas ketvirtadienį, gegužės 16 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos 3-215. Diskusijų pradžia 17.15 val.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

21 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.