Statybos Vilniuje

Gautas statybos leidimas trečiam kvartalui projekte „reVingis“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ gavo statybos leidimą trečiajam kvartalui projekte „reVingis“. Tai arčiausiai Vingio parko esantis kompleksas „Park Space“, kuriame suplanuota 148 butai.

Architektūros studijos „Aketuri architektai“ suprojektuotą gyvenamąjį kompleksą sudaro šeši daugiabučių korpusai ir 285 vietų požeminė automobilių saugykla su elektromobilių įkrovos vietomis. Šiame kvartale suprojektuoti 148 butai ir 7 kitos paskirties patalpos pirmuose aukštuose. „Park Space“ yra prabangiausias kompleksas projekte „reVingis“.  

„Gavę statybą leidžiantį dokumentą, galime planuoti projekto įgyvendinimo darbus, tačiau butų rezervaciją šiame kvartale pradėsime tik išsirinkę generalinį statybų rangovą ir pasirašę su juo sutartį – kai žinosime investicijų apimtis bei darbų pradžią ir įgyvendinimo terminus“, – sako Aisvidas Sriebalius, „Galio Group“ vadovas.

 

Projekte „reVingis“ šiemet lapkritį „Galio Group“ pradėjo pirmojo etapo – „River Space“ – statybas. Šiame gyvenamajame komplekse rinkai pasiūlyti 146 butai, kurie beveik visi parduoti. Pirmojo etapo statybas įgyvendina bendrovė Panevėžio statybos trestas (PST), su kuria sutartį „Galio Group“ pasirašė dar vasarą.

„Antruoju etapu planuojame pradėti kvartalo „City Space“ statybas, kuriam taip pat esame gavę statybos leidimą ir šiuo metu vykdome generalinio rangovo atrankos konkursą.

Statybos leidimo laukiame paskutiniam gyvenamajam kompleksui  „Art Space“ – tikimės, kad jis bus suteiktas kitų metų pradžioje“, – kalba A. Sriebalius.

 

Projektas „reVINGIS“ plėtojamas šalia Vingio parko, greta vaizdingo Neries šlaito – visą projektą sudarys 4 daugiabučių kvartalai, 14 gyvenamųjų korpusų ir apie 580 butų. Vietoje buvusios industrinės teritorijos čia bus sukurta moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui. Sklypo vakarinėje dalyje, kurioje iškils komercinių ir gyvenamųjų namų kompleksas, lygiagrečiai Neries šlaitui, projektuojama ir rekreacinė viešoji erdvė, planuojama nutiesti pėsčiųjų bei dviračių takus, kurie susijungs į bendrą Vingio parko ir miesto takų sistemą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
20 dienas (-ų)

Turtingi būsimi savininkai – įtakingi būsimi šeimininkai – egocentrinių interesų įgyvendinimas neišvengiamas – kai kurie interesai gali būti naudingi ir visuomenei – pvz. kitokia tvarka Vingio parke ir parko kokybė – bloga galimybė – įėjimas į parką gali tapti apmokamu (tai tik tikimybė, nesu matematikas ir tikimybių teorija nesinaudoju, gal jūs tai mokate?)

Xmxmug
Xmxmug
21 dienas (-ų)

Pažiūrėjau kainas, nunešę jiems stogus neblogai, uz 60kv butuką su pilnu įrengimu nori milijono litų! Londono kainos. Nt krizė atsirita iš Kinijos.

Remis
Remis
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Xmxmug

Tai yra aukštesnės klasės būstas, skirtas tikrai ne kiekvienai šeimai (pvz. 3 kamb. – apie 70m2, o ne tipiniai 55m2). Bet netgi turint tai omeny, jie yra įperkami vidutines pajamas Vilniuje gaunančiai šeimai (4-5 tūkst. eurų).

Juozas
Juozas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Remis

Vilniuje oficiali alga vidutinė apie 1100 neto. Nė pro kur ne 4-5k neto vidutinė Vilniaus šeima neuždirba

Remis
Remis
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Juozas

Tas vidurkis pagrinde dėl tų kurie dirba šešėlyje. Yra ir tų, kurie tikrai gauna apie tūkstantį – bet jie turbūt apie naujų būtų pirkimą negalvoja. 2 – 2.5k Vilniuje yra normalus atlyginimas specialistui – bet tikrai ne kosmosas. Du dirbantys – 2 x 2.5k -> 5k šeimos pajamos.

Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Remis

Aukščiausio lygmens rošytojai, pastatininkai, dantistai ir panašiai yra vidutines pajamas gaunantys asmenys? Pirma pasidomėkite seimo narių, ministerijų vadovų atlyginimais, o jie – vidutinius uždarbius gaunantys? Iš esmės yra taip – mažiausia patvirtinta alga, dar pora šimtų viršaus, sėkmės atveju – šimtelis grynais.

Remis
Remis
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vaclovas

Valstybinis sektorius mažesnę negu rinkos algą kompensuoja tuo, kad nėra būtina dirbti ar turėti aukštą kvalifikacija. Dėl viso pikto patikslinu kad turėjau omeny 2 dirbančius asm. – t.y. 2 x 2-2.5k -> 4-5k šeimos pajamų. 5 tūkst. netto asmeniui jau tikrai būtų vidurinės klasės virš. segmentas.

Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Remis

Taip ir buvau supratęs dėl sumos, bet tiek uždirba tik aukščiausio lygmens įgudėliai. Valstybinėje tarnyboje darbas paprastai smarkus bei uolus. Ne tik rošyti svarbu, gydyti ar parenginius kurti. Viešoje dalyje darbas ganėtinai sudėtingas, reikalaujantis didelės patirties ir parengties, jaunimas sunkiai prisitaiko ten. Pabėrėte čia išankstinių nuomonių. Matote išraiškingą mažumą – turčius – o manote, kad tai dauguma. Kaip seniau iš dviejų jaunuolių girdėjau tokius tvirtinimus, vienas sakė: “Vilniuje seni važiai, Kaune tai nauji”, kitas: “Aš esu 1,93 m ūgio, čia esu aukštas, o Vakaruose nedidelio ūgio”. Ištikro, iš jų lūpų skambėjo jaunuoliška nepatirtis.

Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vaclovas

Pridėčiau, kad nepapirktiniems turtuoliams neturiu jokių priekaištų, turtystėje jų veikla naudinga. Šaunu dėl gabių ir veiklių žmonių, darbdavių ir įgudėlių.

Paskutinį kartą redaguota 21 dienas (-ų) (Vaclovas)
Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)

Vertybiškam miestui būtini ir dailūs, kokybiški bei išmoningi, nebrangūs namai branduolio ribose, ne tik smaginimasis grietinėlės būstais.

taigitaigi
taigitaigi
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vaclovas

tai čia tokie ir yra 🙂 šeimai su vidutiniu Vilniaus atlyginimu apartamentus įsigyti revingyje jokių problemų ^^

Remis
Remis
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vaclovas

Tai čia ir nėra jokie “grietinėlės” būstai. Žmones Vilniuje pajamomis jau seniai aplenkė daugelį ES šalių ir nusileidžia nebent skandinavams.

Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Remis

Tai čia iš mandrumo stabdomas namų atnaujinimas, o jei perkami nauji, tai 1-2 kambarių buteliai, važinėjama su naudotais dyzeliniais suodinais parpalais be filtrų ir katalizatorių, dėvima nykiais drabužiais, skundžiamasi sveikata, važčiuose ir gintrovažčiuose, stotelėse daugybė nusiminusių paliegusių keleivių? Nes esame Europos vedliai?!

Remis
Remis
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vaclovas

Jau seniai nemačiau tokių dalykų, nebent kur nors atokiau nuo Vilniaus ar sovietiniame mikrorajone.

Vaclovas
Vaclovas
21 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Remis

Tai šalia tų statinių Vilkpedė – jau jos užtektų, kad pakeistumėte nuomonę apie pirmūnus europiečių tarpe.

hmmm
hmmm
21 dienas (-ų)

tikrai puikūs – plytos, spalva, forma… vienintelis trūkumas – išsikišę balkonai, bet gal nieko, mane įtikino:)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button