Nekilnojamas turtas

Žirmūnuose projektuojami nauji daugiabučiai: savivaldybė kviečia į projekto pristatymą

Žirmūnų gatvėje, greta Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžos, UAB „Artex studija“ projektuoja naują daugiabučių korpusą – keturis 1-6-9 aukštų pastatus. Iš viso kvartale projektuojami 185 butai ir vieno aukšto komercinės paskirties statinys. 

Savivaldybė projektui dar nėra pritarusi, savo sprendimą pateiks atsižvelgusi į gyventojų lūkesčius, pastabas ir įvertinusi jo atititikimą Vilniaus patvirtintoms architektūros ir urbanistikos taisyklėms. 

Sklypo teritorija suskirstyta  į  du skirtingus aukščių  lygius su atskiromis kiemų  zonomis, kuriose projektuojamos vaikų žaidimo, sporto, poilsio aikštelės, teritorijos apšvietimas, mažosios architektūrinės formos ir kt. 

 

Projektuojamos bendro naudojimo automobilių stovėjimo vietos ir pėsčiųjų takas, susijungsiantis su esamais, taip pat – ir šios atkarpos apšvietimas. 

Automobilių patekimas į sklypą projektuojamas iš ribojančio privažiavimo kelio, kuris turi jungtį su Žirmūnų gatve ir baigiasi akligatviu ties daugiabučių namų grupe, Kareivių g. 16.

Atsižvelgus į teritorijoje augančių medžių būklę, invazyvumą, vertę, svarstoma pašalinti keliolika  blogiausios būklės medžių. Kaip kompensacija šalinamiems medžiams, sklypo ribose ir už jo ribų, greta ribojančio pravažiavimo kelio, projektuojama medžių alėja, kuri vizualiai atskiria gyvenamųjų namų grupę nuo gatvės. Sklypo šiaurinėje dalyje kiemą planuojama iš dalies atskirti 5 m pločio želdinių juosta, kuri tankiai apželdinama žemais krūmų masyvais ir dideliais lapuočių medžiais. Taip pat gyvenamieji  pastatai nuo gatvės būtų atskirti lapuočių medžių eile ar guotu pietinėje pusėje, arčiau Kareivių gatvės. Visa kiemo teritorija želdinama veja. 

 

Šįvakar vilniečiai bus supažindinti su projektiniais pasiūlymais. Kviečiame aktyviai dalyvauti viešame pristatyme, kuris vyks nuotoliniu būdu 2021 spalio 12 d. 17-18 val.

Prisijungimo nuoroda: https://zoom.us/j/93248319766?pwd=Z0hKV1FJMis4V0k4Tk9RNGs3YXJjUT09 

Meeting ID: 932 4831 9766. Slaptažodis: S2hzn5 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Red wing
Red wing
10 dienas (-ų)

Juk ten Šiaurinės g. gatvės pradžią bus, lygtais viadukas numatytas buvo, su įvažiavimais ir įsvažiavimais. Kaip dabar bus nežinia, apstatys visa sankryžą, o po to suks galva kaip ten ką sukišti, o ir daug brangiau tada bus. Durniu laivas…

Odeta
Odeta
11 dienas (-ų)

Kas gali gyventi prie pat magistreles? Kas dedasi su musu Vilnium?

Alice
Alice
11 dienas (-ų)

Pastaruoju metu prasidėjo kažkokia medžiųfilija – pusė teksto apie tai kaip saugos medžius, ką pašalins, kur pasodins. Tai čia ir yra projekto svarbiausi dalykai – N atstatytų medžių, parkingas ir takas? WOW!

Witcher39
Witcher39
10 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Alice

O kas dedasi su tavim?patinka triukšmas, sėdėti,kaip avinų bandai vienoje krūvoje,koks grožis namų krūva, parduotuvių, eini į darbą galvą skauda nuo šitų žmonių,kuo daugiau miškų, medžių……

666
666
11 dienas (-ų)

Na bent puse patalpu tai tikrai bus sandeliukai, gyvenimui netinkami. Nes po langais magristrale driekiasi su savo privalumais – smalkem, triuksmu.

Mindaugas
Mindaugas
11 dienas (-ų)

Tai ten butai bus, ar svečių namai, ar tai kūrybinės dirbtuvės, ar tai viešbučiai už butų kainą?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button