Nekilnojamas turtas

Turto bankas: už Vilniaus metrologijos centrą pasiūlyta 8,77 mln. eurų

Už valstybei priklausančios bendrovės Vilniaus metrologijos centras 100 proc. akcijų paketą penktadienį įvykusiame aukcione neįvardintas pirkėjas pasiūlė 8,77 mln. eurų, pranešė valstybės nekilnojamąjį turtą valdantis bei valstybei priklausančių įmonių privatizavimu besirūpinantis Turto bankas.

Sandoris bus laikomas baigtu, kuomet jam pritars Privatizavimo komisija ir už akcijas į valstybės biudžetą bus pervesta visa suma.

Tai buvo pirmas viešas aukcionas, kurio metu ir parduotos Vilniaus metrologijos centro akcijos, kurių pradinė kaina buvo 5,675 mln. eurų. Įmonės akcijų pardavimo dokumentų rinkinius įsigijo 26 potencialūs pirkėjai, paraiškas pateikė trys potencialūs pirkėjai.

 

Vilniaus metrologijos centro aptarnavimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose, įmonėje dirba apie 100 darbuotojų. Bendrovė teikia akredituotas metrologijos prietaisų kalibravimo, bandymų ir kontrolės paslaugas bei užima ženklią šios rinkos dalį. 

Įmonės kapitalas sudaro 3,45 mln. eurų, bendrovės pajamos pernai siekė 3,5 mln. eurų. Turto bankas įmonę perėmė iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos 2019 metų liepos mėnesį. 

Tai jau antros valstybei priklausančios įmonės privatizavimas šiais metais. Šių metų kovą buvo baigtas sandoris dėl 100 proc. Mašinų bandymo stoties akcijų, kurias už 1,365 mln. eurų įsigijo bendrovė „TS projektai“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button