Nekilnojamas turtas

Turto bankas pardavė NT objektų už 20 mln. eurų: brangiausiai – policijos komisariato pastatas Sodų gatvėje

Turto bankas pranešė pirmąjį pusmetį pardavęs 225 nekilnojamojo turto objektų už 19,85 mln. eurų – daugiau nei per visus 2020 metus (19,53 mln. eurų).

„Šių metų tikslai ambicingi, tačiau palanki rinkos situacija ir pirmojo pusmečio rezultatai leidžia tikėtis, kad užsibrėžti tikslai bus pasiekti ir turėsime rekordiškai gerus metus. Reaguodami į didelį rinkos dalyvių aktyvumą, stengiamės parengti ir pateikti pardavimui kuo daugiau ir įvairesnių objektų“, – pranešime teigė Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

Šiais metais Turto bankas planuoja parduoti ne mažiau kaip 600 objektų ir gauti dvigubai daugiau pajamų nei pernai – 39 mln. eurų.

 

Turto bankas BNS informavo, jog per pusmetį įmonė organizavo 500 aukcionų. Pernai tuo pačiu met jų buvo 792.

Per pusmetį brangiausiai parduotas buvęs policijos komisariato pastatas Vilniuje, Sodų gatvėje. Jį už 1,72 mln. eurų įsigijo Vilniaus statybų įmonė „Statpromas“. Bendrovė BNS anksčiau teigė, jog pastatą planuoja rekonstruoti ir jame įrengti gyvenamąsias ir komercines patalpas.

Iš didesnių objektų rinkai šįmet bus pasiūlytas buvęs infekcinės ligoninės kompleksas Vilniuje, Žvėryne, pastatai P. Širvio, Rukainių bei Pamėnkalnio gatvėse, pastatas Kaune, Partizanų gatvėje, keli objektai Neringoje ir Palangoje. 

 

Apie 25 mln. eurų iš šiemet gautų pajamų bankas planuoja skirti turto atnaujinimo bei modernizavimo projektams – policijos pastato Sietyno gatvėje, Vilniuje ar Santaros klinikų Pediatrijos korpuso statyboms. Likusias lėšas ketinama pervesti į valstybės biudžetą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Esu
Esu
6 mėnesius

Parduoti visada paprasčiau, bet pelnas būtų ilgalaikis jei šiek tiek investuoti ir nuomoti, tada pajamos būtų kiekvienais metais, jas galima būtų irgi investuoti. O čia ištaškys iš biudžeto ir galutiniame taške nieko neturės.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button