Tarptautinis biurų ir darbo vietų nuomos tinklas „Regus“ pasirašė ilgalaikę sutartį su viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto vystymo bendrovių „MG Valda“ ir išsinuomojo patalpas jos vystomame moderniame verslo komplekse „Park Town“. „Regus“ užims visą naujojo verslo komplekso pirmojo pastato aukštą ir nuomosis daugiau nei 1200 kvadratinių metrų erdvę. Jau kitais metais šioje erdvėje bus sukurta daugiau nei 100 darbo vietų nuomai.

„Regus“ vadovė Baltijos šalims Jekaterina Kosmačeva tvirtina, kad vienas svarbiausių faktorių sėkmingai tinklo veiklai – strategiškai patogiose miestų vietose įsikūrusios biurų erdvės.

„Vertiname ne tik esamą verslo kompleksų situaciją, bet ir tai, kokios yra ateities perspektyvos, susijusios su jų aplinkos, infrastruktūros, viešojo transporto išvystymu aplink biurus, taip pat svarbios miesto ekonominės ir fizinės plėtros tendencijos. „Park Town“ pasirinkome ne tik dėl vienareikšmiškai puikios lokacijos Vilniaus verslo centre, bet ir dėl galimybės darbuotojams ateityje derinti aktyvaus sostinės verslo rajono teikiamus privalumus bei būsimo Japoniško sodo ramybę, kai jos prireiks“, – teigia  J. Kosmačeva.

Anot vadovės, darbo vietų nuoma šiame centre, tikėtina, domins ne tik Lietuvos specialistus ir kompanijas, kurios ieško verslo pradžios biurų, bet ir užsienio kapitalo kompanijas. Bendrovė šiuo metu jau nuomoja darbo erdves sostinės Islandijos gatvėje.

Bendrovės „MG Valda“, kuri plėtoja verslo kompleksą „Park Town“, vadovė Sigita Survilaitė-Mekionienė teigia, kad biurų nuomos tinklo atstovų noras plėsti savo veiklą būtent šiame verslo centre liudija apie jo išskirtinumą rinkoje.

„Naujasis nuomininkas veikia labai dinamiškoje, tarptautinėje rinkoje, kurioje siūlomos darbo erdvės konkurenciniai pranašumai ir komfortas konkrečioje vietoje potencialių klientų turi būti suvokiami labai aiškiai. Džiaugiamės bendradarbiavimo pradžia ir tikime, kad Vilnių savo darbo vietai pasirinks dar daugiau vietos ir užsienio bendrovių, pavienių profesionalų“, – sako S.Survilaitė-Mekionienė.

Verslo kompleksas „Park Town“ vystomas dviem etapais: metų viduryje planuojama baigti pirmojo 7 200 kv.m. ploto pastato statybas; tuo metu antrasis 14 800 kv.m. ploto pastatas bus užbaigtas paskutinį 2018 m. ketvirtį. Bendros investicijos į verslo centrą siekia 40 mln. eurų.

Verslo komplekse „Park Town“ veiks konferencijų centras, įsikurs vaikų darželis, sporto klubas, restoranas, bus teikiamos kitos kasdieninės paslaugos. Pastatuose bus įrengtos dvi erdvios terasos, iš kurių atsivers vaizdas į būsimą Japonišką sodą, besiribojantį su verslo centru.

„Regus“ yra vienas stambiausių darbo vietų sprendimų teikėjų pasaulyje. „Regus“ tinklas veikia daugiau nei 100 pasaulio šalių, teigiama, kad tinklo teikiamomis paslaugomis naudojasi viso 2,3 milijono klientų.  Bendrovė teikia biuro erdvės, virtualaus biuro, darbo vietos nuomos ir verslo konsultavimo paslaugas, taip pat nuomos paslaugas posėdžių ir mokymų organizavimui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist