Nekilnojamas turtas

Skelbiamas daugiabučių gyvenamųjų namų komplekso Šnipiškėse architektūrinis konkursas

UAB „Merko būstas“ organizuoja projekto „Daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas Žalgirio g. 131“ kviestinį uždarą vieno etapo architektūrinį konkursą.

Konkurso tikslas – vadovaujantis galiojančio Vilniaus m. bendrojo plano sprendiniais, atsižvelgiant į galiojančio Vilniaus m. bendrojo plano sprendinius, bendrąjį teritorijos užstatymo kontekstą bei dešimt Vilniaus urbanistikos ir architektūros taisyklių, optimaliai išnaudojant leistinus nurodytų reglamentų reikalavimus, suprojektuoti gyvenamosios paskirties objektų kompleksą. Rasti geriausiai vietos urbanistines sąlygas  atitinkančius pastatų ir greta esančios teritorijos planinius. Numatyti reikalingą viešąją infrastruktūrą – želdynus, vaikų žaidimo ir sporto aikšteles, automobilių stovėjimo aikšteles pagal gyvenamiesiems pastatams taikomas normas.

Atrenkant geriausią projektą bus atsižvelgiama į gautų pasiūlymų urbanistinį kontekstą, projekto integralumą, atitikimą darnaus miesto vystymo principams. Taip pat dėmesys bus skiriamas ir pasiūlymų architektūrinėms išraiškoms, funkciniams sprendimams ir pasiūlytų sprendimų racionalumui.

 

Konkurso dalyvių darbus  vertins komisija, sudaryta iš architektų ir užsakovo atstovų:  Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis, architektas Tauras Paulauskas ir  Užsakovo atstovai Saulius Putimas, Jaanus Rastas.

Konkurso rezultatai bus paskelbti 2021 m. gruodžio 10 dieną.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Augustas
Augustas
13 dienas (-ų)

Lietuvoje daug tuščios žemės. Sutankinti Vilnių (kitus miestus) yra ir būtų nusikaltimas.

Paulius
Paulius
13 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Augustas

Tai neatitinka dabartinei VMS ekonomiško miesto vizijai – tam kad minimizuotų kaštus infrastruktūrai jie leis statyti kuo tankiau, netgi leidžiant “kitos paskirties” gyv. būstą. Gerai tai ar blogai – jau kitas klausimas.

aga
aga
13 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Augustas

joo, davai miskus, pievas ir dirbamus laukus pavieniais namai apstatykim. tuscia zeme niekad nera tuscia. ziauriai naivus komentaras

Jonė
Jonė
13 dienas (-ų)

Ir kaip jūs galvojate kas gi šitą konkursą laimės?

yoyoyo
yoyoyo
13 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Jonė

kas?

Petras
Petras
12 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Jonė

Aišku, kad šimašienė

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button