Nekilnojamas turtas

Paaiškėjo, už kiek parduotas buvęs Higienos instituto pastatas

Ketvirtadienį pasibaigusiame buvusių Higienos instituto patalpų Vilniaus Senamiestyje, Didžiojoje gatvėje, aukcione už turtą pasiūlyta 4,6 mln. eurų – 55 proc. daugiau nei pradinė kaina.

Patalpų pardavėjas Turto bankas BNS Plius informavo, jog pirmajame aukcione dalyvavo 6 dalyviai.

„Šis unikalioje vietoje esantis objektas, kaip ir tikėjomės, sulaukė išskirtinio investuotojų dėmesio, surengta daugiau nei dvi dešimtys apžiūrų. Objektu domėjosi vystytojai, statybų kompanijos, verslininkai ieškantys patalpų savo veiklai. Aukcione dalyvavo 6 besivaržantieji“, – BNS Plius komentavo Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

 

Kas laimėjo aukcioną, kol kas neskelbiama – naujas savininkas Registrų centre paprastai įregistruojamas po to, kai šalys pasirašo sutartį ir pirkėjas perveda pinigus. Tam numatyta atitinkamai 30 ir 10 dienų. 

Aukcione už 2,975 mln. eurų pradinę kainą buvo parduodami Didžioji g. 22 esantys trys pastatai, kiemo statiniai ir 19 arų žemės sklypas. Už objektą gautos lėšos bus skirtos valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo projektų finansavimui.

Vieno iškiliausių Vilniaus universiteto profesorių, medicinos daktaro Jozefo Franko veiklą menantį pastatą Didžioji g. 22 Turto bankas valdo nuo 2019 metų lapkričio. Pastate iki šiol buvo įsikūręs Higienos institutas, kuris šiomis dienomis kraustosi į naujas patalpas Studentų gatvėje. 

 

Atsižvelgdamas į pastato amžių ir vietą, Turto bankas Kultūros paveldo departamento paprašė įvertinti, ar parduodamas pastatų kompleksas gali turėti nekilnojamųjų kultūros vertybių savybių ir gali būti pripažintas tokia vertybe.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button