Nekilnojamas turtas

„MV GROUP“ perkels biurą į „Paupį“

Vilniaus Senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone įsikurs viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse „MV GROUP“. Gamybos, prekybos ir logistikos bendroves vienijanti grupė ateinančių metų pavasarį į „Paupį“ perkels pagrindinį biurą iš sostinės J. Jasinskio gatvės.

„MV GROUP“ generalinio direktoriaus Marijaus Cilciaus teigimu, nauja vieta biurui buvo pasirinkta atsižvelgiant į jo vietą, siūlomą infrastruktūrą ir patalpų pritaikymą įmonės poreikiams.

„Mūsų nuomone, tai įspūdingas projektas, kuriame istorinis senamiestis dera su šiuolaikine architektūra, o miesto centras – su čia pat esančia gamta. Mūsų įmonių grupėje pagarba istorijai ir lietuviškų tradicijų puoselėjimas taip pat persipina su inovacijomis, šiuolaikinėmis technologijomis ir tarptautiniais standartais“, – pabrėžia M. Cilcius.

 

Bendrovės naujojo biuro pastatas užims daugiau nei 1 600 kvadratinių metrų plotą. Keturių aukštų pastate bus įrengta daugiau nei 100 darbo vietų, taip pat susitikimų salės, poilsio erdvės.

„Norėjome, kad biuras įsikurtų vienoje patraukliausių miesto vietų, kur turėtume galimybę į darbą atvažiuoti ne tik automobiliu, bet ir dviračiais ar paspirtukais, todėl šalia turėjo būti įrengtos saugyklos, dušai. Ieškojome vietos, kur galėtume įsikurti patogiai, kad aplinka būtų šiuolaikiška ir jauki mūsų žmonėms bei reprezentatyvi partneriams, svečiams. Faktą, kad rajone bus įrengta įvairių erdvių: nuo kino teatro iki gurmanų turgaus, taip pat vertiname kaip privalumą“, – sako M. Cilcius.

Bendrovės vadovas atskleidžia, kad beveik visas viršutinis pastato aukštas bus skirtas įmonių darbuotojų mokymams, laisvalaikio ir bendravimo zonai. Pagal interjero projektą, atsižvelgiant į naujas tendencijas, siekiant sukurti išskirtinį jausmą ir pagerint darbuotojų komunikaciją, poilsio erdvėje bus įrengtas ypatingas baras.

 

„Dirbame su gėrimais, tarp įprastų pareigybių turime ir miksologijos ambasadorius, pas mus dažnai atvyksta pasaulinių gėrimų gamintojai ir tiekėjai, profesionaliai pristatantys savo produktus ir  vedančius mokymus personalui. Esame netipinė organizacija, bet darbo metu laikomės visų įprastų darbo taisyklių ir tvarkos”, – teigia M. Cilcius.

„MV GROUP“ vienija alkoholinių gėrimų gamintoją „MV GROUP Production“, kuriai priklauso „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ bei „Gubernijos“ gamyklos, taip pat alkoholinių gėrimų, tabako ir kitų prekių didmeninės prekybos lyderę Baltijos šalyse „Mineraliniai vandenys“, jos antrines įmones Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje bei logistikos bendrovę „MV GROUP Logistics“.

Į „Paupio“ rajono vystymą „Darnu Group“ investuoja 150 mln. Eur. Šiuo metu jau išnuomota per 65 proc. viso biurų ploto. Kvartale bus įrengtos ne tik verslo erdvės, bet ir konferencijų centras, sporto klubas „Re.Formatas“, kino teatras „Pasaka“, Paupio turgus, prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė, vaistinė.  Dar šiais metais bus baigti pirmieji trys gyvenamieji kvartalai, kuriuose bus įrengti 382 butai ir kursis pirmieji biurų patalpų nuomininkai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button