Nekilnojamas turtas

Gegužės 30 d. skelbiamos atvirų durų dienos 7-uose NT projektuose

Nekilnojamojo turto skelbimų portalas Aruodas.lt organizuoja jau  penktąjį „Atvirų durų dienos“ renginį, kuriame šįkart dalyvauja sostinėje plėtojami nauji projektai ir jiems apžiūrėti skiriamas vienos paskutinių pavasario dienų, gegužės 30-osios vakaras. Nekilnojamojo turto plėtotojai svarsto, jog vakaras leis ieškantiems naujo būsto įvertinti parkavimo galimybes, apžiūrėti aplinką, pamatyti, koks vaizdas atsiveria iš buto leidžiantis saulei, o gal netgi susipažinti su potencialiais naujaisiais kaimynais.

Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt vadovė Viktorija Steponavičiūtė sako, jog penktą kartą organizuojant „Atvirų durų dienų“ renginį nuspręsta pasiūlyti lankytojams apžiūrėti kelis naujų butų projektus per vieną darbo dienos vakarą.

„Esant šiltam orui, savaitgalį paliekame kitiems reikalams – poilsiui, išvykoms. Iš būsto ieškančiųjų turime atsiliepimų, kad toks renginys – patogus būdas susiplanuoti laiką ir apžiūrėti kelis patikusius, sudominusius projektus. O vystytojams, statytojams tai – galimybė pristatyti savo projektą, pateikti konkrečių pasiūlymų, galbūt akcijų ar nuolaidų“, sakė V. Steponavičiūtė.

 

Pirkėjai nesprendžia impulsyviai ir būstą neretai apžiūri su visa gimine

„Atvirų durų dienose“ šį kartą dalyvauja 7 projektai, esantys Naujamiestyje, Šiaurės miestelyje, Pilaitėje, Justiniškėse, Pašilaičiuose ir uždaroje gyvenvietėje netoli ežero, užmiestyje.

Pirmą kartą „Atvirų durų dienose“ dalyvauja Šiaurės miestelyje pastatytas daugiabutis „Žygio 97“.

 

Šio projekto atstovas Rimantas Jurkšas sako, jog didžioji dalis susidomėjusiųjų butais šioje vietoje jau yra Šiaurės miestelio gyventojai, itin vertina greitą susisiekimą su miesto centru, naujas gatves ir ranka pasiekiamas parduotuves, kavines, barus bei paslaugų centrus, įsikūrusius Šiaurės miestelyje.

„Mums labiau priimtinas renginio laikas darbo dieną, nes manome, kad lankytojai gali susidaryti geresnį vaizdą atvykę po darbo. Lankytojai gali įvertinti aplinką, aikšteles, žaliąsias zonas, stebėti, kaip gyvena kiti žmonės, galbūt jų potencialūs kaimynai. Gali įvertinti, kaip vakare seksis pastatyti automobilį. O dar ir metų laikas gražus – pavasaris, vakarai ilgi“, – svarstė R. Jurkštas.

Taip pat pašnekovo teigimu, pastaruoju metu būsto pirkėjai mėgsta apsilankyti ne vieną kartą ir vengia impulsyvių „viskas – perku!“ sprendimų.

 

„Jie ateina su tėvais, su draugais, su giminaičiais vieną, antrą ir net trečią kartą – sako R. Jurkštas. – Žmonės šiandien įvertina visas aplinkybes, pastato statybai naudotų medžiagų kokybę, vietą, aplinką. Tam reikia laiko. Niekas jau nebeperka buto, kaip senais laikais, iš brėžinio. Taigi manome, kad „Atvirų durų dienos“ metu bus tokių, kurie atvyks apsižiūrėti ne pirmą kartą. Išbandysime, ar toks renginio laikas žmonėms yra patrauklus.“

Pašnekovo teigimu, nemaža dalis projekto butų jau yra išpirkta, todėl nekilnojamojo turto pardavėjai ypatingų nuolaidų būtent šiame projekte negalės pasiūlyti. Tačiau jie skirs visą dėmesį ir vakaro laiką atsakyti į visus lankytojams kylančius klausimus.

Projekte „Žygio 97“ liko daugiausia 40-50 m2 butai. R. Jurkštas pastebi, jog Šiaurės miestelyje jau užaugo viena vaikų karta, jaunos šeimos pagausėjo, todėl šiame rajone didesni butai išperkami gana sparčiai.

 

„Žmonės įvertina ir statytoją – nemaža dalis pirkėjų jau yra gyvenę „Ukmergės statybos“ butuose ir prisimena šį statytoją kaip patikimą, todėl ateina, pavyzdžiui, įsigyti buto kitiems šeimos nariams“, – sako R. Jurkštas.

Būstas Naujamiestyje graibstomas net ir be įspūdingų vaizdų pro langus

Bendrovės „Infra būstas“ direktorius Saulius Skrolis kviečia apžiūrėti netoli Senamiesčio, Aguonų gatvėje, šiuo metu vis dar statomą daugiabutį, kuriame beliko vos penktadalis butų. Šiame projekte liko mažos kvadratūros (38 kvadratinių metrų) ir penki trijų kambarių butai nuo 55 iki 70-ies m2. Todėl ieškantiems didesnio būsto ir apsisprendusiems jį įsigyti „Atvirų durų dienos“ metu projekto plėtotojai žada nemokamai pridėti sandėliuką ir leistis į derybas dėl buto kainos apskritai.

 

„Šiuo metu projekte atliekami tinkavimo, pertvarų įrengimo darbai. Statybą planuojame užbaigti rugsėjo mėnesį, tačiau jau yra ką pažiūrėti: galima įvertinti vaizdą pro langus, būstų suplanavimą. Šioje miesto vietoje nekilnojamojo turto kaina svyruoja nuo 2300 eurų už kvadratinį metrą, todėl sulaukiame lankytojų, kurie yra pasiruošę įsigyti brangesnį nekilnojamąjį turtą“, – sakė S. Skrolis. Pašnekovas primena, jog šis namas yra A energinės klasės, įrengiamas aukštos kokybės apdailos medžiagomis.

Vis tik bendrovės vadovas perspėja, jog įspūdingi vaizdai su Senamiesčio stogais taip pat jau išgraibstyti.

„Kai kurie žmonės nori gyventi Senamiestyje ir svajoja apie įspūdingą vaizdą, tačiau tokį vaizdą gali turėti gal tik 25 procentai objekto butų. Ir jie dažniausiai kainuoja dar pusantro karto brangiau, vien dėl to vaizdo. Likusių butų vaizdas atsiveria į priešais esantį namą, gatvę ar panašiai“, – sako S. Skrolis.

Jis viliasi, kad lankytojams centre esančios Aguonų gatvės nesutrukdys pasiekti darbo laikui besibaigiant susidarančios automobilių spūstys.

„Šis laikas turi ir pliusų, ir minusų, tačiau mums patogu tokiu laiku aprodyti butus, pavasario vakarai ilgi, galime juos išnaudoti“, – sako S. Skrolis.

Gegužės 30-ą dieną kviečiame aplankyti šiuos objektus:

1. „Birželio namai“ – tai naujas energetiškai efektyvių daugiabučių projektas Naujamiestyje, vos 10 minučių nuo miesto centro. Naujas objektas vystomas netoli Žemaitės, Kauno ir Savanorių gatvių. Racionaliai ir patogiai suplanuoti butai turi po nedidelį stiklinį balkoną. Iš šios vietos greitai nubėgsite ir iki Vingio parko, ir iki biuro – susisiekimas itin patogus tiek su Gedimino prospektu, tiek su geležinkelio stotimi, Arkikatedra. Norėdami apžiūrėti, užsiregistruokite ČIA.

2. „Žygio 97“ – Šiaurės miestelyje pastatytas naujas B klasės daugiabutis, kuriame liko 2-iejų (nuo 38 m2) ir 3 (nuo 52 m2) kambarių butų. Antrojo aukšto gyventojai gali įsigyti butą su terasa, taip pat visiems pirkėjams suteikiama galimybė įsigyti vietą požeminiame garaže ir sandėliuką. Butai parduodami su kokybiška daline apdaila, išvedžiota elektra, jungikliais. Šis daugiabutis yra itin arti parduotuvių, privačios klinikos, viešojo transporto stotelės. Norėdami apžiūrėti butus Šiaurės miestelyje, registruokitės į „Atvirų durų dienas“ ČIA.

3. „Vilmestos projektai“ Pilaitėje – tai A bei A+ energetinio naudingumo klasės daugiabučiai Pilaitėje, su grindiniu šildymu, rekuperacine sistema bei balkonais ar terasomis pirmuosiuose aukštuose. Ši vieta tiks vertinantiems laisvalaikį gamtoje – netoliese tyvuliuoja Salotės bei Gilužio ežerai. Norėdami apžiūrėti butus, registruokitės ČIA.

4. „Laisvės 78B“ – tai Justiniškėse pastatytas daugiabutis, kuriame daugiausiai 2-3 kambarių butai. Pagrindiniai šio projekto privalumai – arti esantys vaikų darželis bei mokykla, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, patogūs sandėliukai visiems sezoniniams įrenginiams ir rakandams. „Atvirų durų dienų“ metu pirkėjų lauks specialūs pasiūlymai. Jei susidomėjote šio projekto privalumais, registruokitės ČIA.

5. „Aguonų g. 9“ – dar vis statomas daugiabutis visai šalia Vilniaus Senamiesčio, nedaug eismo turinčioje Aguonų gatvėje. Namas turi kokybišką išorės apdailą natūraliu granitu, langus mediniais rėmais, šlaitinius stogus, bus itin ekonomiškas – A energinės klasės. Objektas turi puikų susisiekimą su miestu pėsčiomis ar dviračiu, visai šalia: kavinės, restoranai, mokykla. Name įrengiama rekuperacinė sistema, šildomos grindys, erdvios terasos. Norėdami apžiūrėti visai prie Vilniaus širdies statomą daugiabutį registruokitės ČIA.

6. „Leičių kiemas“ – tai objektas Perkūnkiemyje, kuriame siūlomi daugiausia erdvesni 58-93 m2 trijų kambarių butai. Butai parduodami su balkonais arba terasomis, kiekvienam butui priklauso sandėliukas. Ukmergės gatve lengvas susisiekimas su miesto centru, taip pat šalia įsikūrę daug maisto prekių parduotuvių, savitarnos skalbykla, sporto klubas, namų apdailos centras „DomusPRO“. Objekte bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Norėdami apžiūrėti šį objektą registruokitės ČIA.

7. „Šilo ežero apartamentai“ – tai uždara gyvenvietė atokiau nuo Vilniaus centro, tačiau vis dar miesto ribose. Gyvenvietė pasižymi mažaaukšte statyba, darniai įsiliejančia į aplinką, netoliese tyvuliuoja Šilo ežeras. Naujakuriai galės mėgautis erdviais uždarais kiemeliais bei terasomis. Įrengtas privatus angliško stiliaus parkas su gėlynais, pasivaikščiojimo takeliais. Projekte parduodami apartamentai nuo 64 iki 150-ies kvadratinių metrų. Norėdami apžiūrėti gamtos apsuptyje statomą kvartalą registruokitės ČIA.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button