Nekilnojamas turtas

„Dana Lithuania“ įkurs biurą „Technopolyje“

„Inreal“ bei „NAI Baltics“ tarpininkavo sudarant sutartį tarp bendrovių „Dana Lithuania“ bei „Technopolis“ dėl 1270 kv. m patalpų nuomos verslo centre ALFA Vilniuje. Nuomos sutartis, kurios finansinės detalės neatskleidžiamos, sudaryta penkeriems metams. „Dana“ grupė naujame biure įkurdins finansinių paslaugų centrą ir įdarbins apie 100 žmonių.

„Technopolį“ sandoryje atstovavo „Inreal“. „Šiuo metu išsinuomoti Vilniuje virš 1000 kv.m patalpas moderniame verslo centre galimybės gana ribotos, o pradėjus nuodugniau analizuoti variantus jų dar sumažėja, nes investuotojo pasirinkimą lemia daugelis rodiklių. Svarbu ne tik vieta, įsikėlimo terminas bei patalpų įrengimo lygis, bet ir turto valdytojo lankstumas, požiūris į nuomininką ir t.t.“, – teigia „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška. Anot jo, tai ypač aktualu senesniems nei 10 metų verslo centrams, kuriems vien nuomos kainos sumažinimas nebėra esminis derybinis svertas.

„Dana Lithuania“ buvo pasiūlyta 12 patalpų variantų įvairiose sostinės vietose, skirtingų statybos metų, segmentų bei įrengimo. Iš visų pasiūlymų buvo pasirinktas „Technopolis Ozas“ verslo parke esantis ALFA pastatas.

 

„Technopolio“ grupės Lietuvos regiono vadovė Lietuvoje Lina Maskoliūnė sako, kad „Dana“ čia nusprendė įsikurti pasiūlius pilno biuro paslaugų paketo koncepciją. „Dar vienos tarptautinės bendrovės įkurtuvės „Technopolio“ biurų mieste mums yra svarbus įvertinimas. „Dana“ suteikiame patogų, pagal jos konkrečius poreikius pritaikytą biurą ir visą paslaugų paketą iš vienų rankų: konsultuojame dėl interjero, įrengiame patalpas, tiekiame baldus, taip pat teiksime kitas biuro priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valymas, interneto sprendimai, biurų augalų ir kavos aparatų nuoma“, – komentuoja ji. Anot L. Maskoliūnės, prieš įsikuriant pagrindiniame biure, bendrovei taip pat buvo pasiūlytas laikinas patalpų sprendimas – darbo vietos mažų biurų erdvėje: tai leido dar remonto metu pradėti veiklą ir samdyti darbuotojus.

„Šis sandoris patvirtina, kad tarptautinės įmonės yra labai susidomėjusios Baltijos šalimis, ir šiuo konkrečiu atveju, Lietuva – puiki platforma plėtoti verslą Rytų ir Šiaurės Europoje“, – teigė Valdis Ligers, bendrovės„NAI Baltics“, atstovavusios sandoryje „Dana Incorporated“, direktorius.

„Mes esame įsitikinę Lietuvos žmonių talentu bei gebėjimais, ir tikimės ilgo, sėkmingo bendradarbiavimo“, – sakė Jason Johnson, „Dana Incorporated“ viceprezidentas, atsakingas už tarptautinius finansus bei apskaitą. Lietuvoje įkurtas centras teiks vidines finansines paslaugas „Dana“ padaliniams Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button