MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Amatų gatvė
Nekilnojamas turtas

Bus įrengta nauja poilsio erdvė Amatų gatvėje

Vilniaus miesto savivaldybės administracija 2019 m. vasario 8 d. pasirašė sutartį su Viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra ir pradeda įgyvendinti projektą „Viešosios erdvės tvarkymas Pietinėje tikslinėje teritorijoje prie Amatų gatvės“.

Projekto tikslas – prisidėti prie palankių sąlygų verslo aplinkos plėtrai ir kūrimui, gerinant gyvenamąją ir investicinę aplinką pietinėje Vilniaus miesto teritorijoje. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą padidės gyventojų koncentracija šioje teritorijoje, o tai paskatins verslo kūrimąsi ir plėtrą, bei tikslinių grupių poreikių tenkinimo: pagerės sąlygos verslo kūrimuisi ir plėtrai, nekilnojamo turto vystymui bei jo kainų augimui, padidės gyvenamosios aplinkos kokybė, padidės gyventojų užimtumas.

Viešosios erdvės prie Amatų gatvės sutvarkymas, pritaikant ją gyventojams ir verslui apims, šiuos darbus: bus įrengtas naujas apšvietimas, paviljonas su viešuoju tualetu ir būtinais inžineriniais tinklais, poilsio erdvė, riedėjimo zona, pėsčiųjų takas, vaikų žaidimų aikštelė, sporto aikštelė su įranga, pasodinti nauji želdiniai, įrengti lietaus nuotekų tinklai, įrengta mažoji architektūra.

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa.

Bendra projekto vertė – 764.551,21 Eur, iš jų Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšos 570.564,88 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos 50.343,96 Eur ir Savivaldybės biudžeto lėšos 143.642,37 Eur.

Numatoma projekto pabaiga – 2021-10-31.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Verslo centrui „Narbuto 5“ suteiktas BREEAM pastatų tvarumo sertifikatas

ELTA

Įsibėgėja Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybos darbai

Made in Vilnius

„Hanner“ ir „Spark“ investuoja į infrastruktūrą darbuotojams: verslo centre įrengta elektromobilių stotelė

Evaldas Činga

„Darnu group“ ir Telecentras skundžia teismo sprendimą dėl statinių Viršuliškėse sandorio

BNS

Daugiabučių renovacija sostinėje: tinkamomis įgyvendinti pripažintos 58 paraiškos

Donatas Andrijauskas

Sostinėje bus grąžinti sovietų nusavinti sklypai

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika