Verslo advokatų kontora „Constat“ įsikėlė į Vilniuje, Lazdynų rajone, įsikūrusį verslo parką „Business Garden Vilnius“. Kompanijos vadovaujantis partneris, advokatas Donatas Petrauskas, teigia, kad šio biurų komplekso pasirinkimą lėmė strategiškai patogi jo lokacija ir taikomi tvarumo sprendimai.

„Rinkdamiesi naujo biuro vietą, atsižvelgėme į kelis kriterijus: biuro pastatų naujumą, pasiekiamumo patogumą klientams ir patalpų įrengimo kokybę. Taip pat džiaugiamės bendrovės „Vastint“, administruojančios biurų kompleksą, patikimumu, profesionalumu ir bendravimo kultūra. Paminėtina, jog „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse vyrauja „žalias“ požiūris į energijos taupymą, kas itin aktualu šiomis dienomis“, – sako D. Petrauskas.

Anot jo, „Business Garden Vilnius“ yra įsikūręs strateginėje vietoje – ties viena judriausių Vilniaus kelių sankirtų, netoli Savanorių pr. žiedo. Iš verslo parko yra lengva pasiekti tiek oro uostą, tiek miesto centrą, o tai, pasak D. Petrausko, yra patogu klientams, atvykstantiems iš kitų miestų.

„Mums itin svarbi ir aplinka, kurioje dirba komanda. Šiame biurų komplekse įrengtos futbolo, krepšinio, teniso aikštelės, sporto klubas, dviračių saugojimo patalpos, dušai, persirengimo kambariai. Visi šie aspektai sudaro puikias, kokybiškas bei inovatyvias darbo sąlygas“, – pažymi „Constat“ vadovaujantis partneris.

Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojančios „Vastint Lithuania“ vadovas Kęstutis Vedeckis džiaugiasi, kad nuomininkai čia randa sau svarbius aspektus – estetiką, veiklas, biurų efektyvumą ar patogumą darbuotojams.

„Nuomininkų ratas vis plečiasi, įvairesni yra jų veiklos pobūdžiai, darbuotojų profilis ir amžius. Džiaugiamės, kad jie visi čia randa jaukią aplinką tiek profesinei veiklai, tiek aktyviam bendravimui ir laisvalaikiui“, – teigia K. Vedeckis.

„Business Garden Vilnius“ įsikūręs 6,2 ha teritorijoje, šalia parodų ir kongresų centro „Litexpo“ bei Lazdynų miško. Pirmojo etapo metu čia pastatyti du biurų pastatai, kuriuose įrengta 42 tūkst. kv. metrų ploto nuomojamų biurų ir prekybos patalpų.

Šiuo metu verslo parke patalpas jau yra išsinuomojusi „Amber Grid“, „Ignitis grupė“, „Rocket Software“, logistikos bendrovė „cargoGO“, BTA draudimas, „GetJet Airlines“, „COWI Lietuva“, „Alliance for recruitment“, „Studio Moderna“, „iLunch“ ir kitos kompanijos.

Kaip skelbia Europos Žaliųjų pastatų sertifikavimo įstaiga, „Business Garden Vilnius“ tapo žaliausiu 2022 metų objektu Europoje. Verslo parkas pernai gavo daugiausiai tarptautinės pastatų vertinimo sistemos LEED sertifikato balų Europoje ir užsitikrino aukščiausią – „Platinum“ – įvertinimą.

„Business Garden Vilnius“ projektą plėtojančią bendrovę „Vastint Lithuania“ valdo Šveicarijos investicijų kompanija „Interogo Holding“.

„Constat“ advokatų profesinė bendrija – verslo advokatų kontora, subūrusi daugiau nei 30 savo srities profesionalų. Jos išskirtinumas – stiprus baudžiamosios teisės skyrius, galintis verslui pasiūlyti išskirtines paslaugas atstovaujant bei ginant finansinių nusikaltimų ir kitose baudžiamosios teisės srityse.

„Constat“ ekspertai teikia teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims, konsultuoja klientus vykdant komercinę veiklą, atstovauja teismo, arbitražo ir mediacijos procesuose bei baudžiamosiose bylose. Taip pat teikia ekspertines nuomones dėl teisės aktų taikymo praktikoje bei verslo projektų plėtros Lietuvoje ir užsienyje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist