Transportas

„Wizz Air“ aviakompanija 13 veiklos metų proga skelbia nuolaidas visiems skrydžiams

Wizz Air“ aviakompanija šiandien mini 13 veiklos metų –2004 m. gegužės 19 d. skrydžiui pakilo pirmasis bendrovės orlaivis. Per šiuos metus bendrovė įtvirtino savo pozicijas, kaip didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, ir gali didžiuotis svarbiais pasiekimais. Džiaugdamasi nuveiktų darbų rezultatais, „Wizz air“ siūlo keleiviams šiandien rezervuoti skrydžius net 141 kryptimi visame aviakompanijos tinkle su 30 proc. nuolaida. Proginė nuolaida galioja atlikus rezervaciją iki vidurnakčio.

„Praėjus 13-ai metų po pirmojo „Wizz Air“ skrydžio, šiandien švenčiame savo komandos sėkmę, siekiant puikių rezultatų ir toliau sparčiai plėtojant stiprų augimą. Net 135 milijonams keleivių jau suteikėme galimybę atrasti Europą ir šalis už jos ribų, renkantis „Wizz Air“ žemų sąnaudų skrydžius viename iš jauniausių orlaivių laivyne, – sako „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi. – Šiandien mūsų aviakompanija jungia net 141-ą kryptį 42-iose šalyse. Galime drąsiai teigti, jog „Wizz Air“ skrydžiai stiprina verslo santykius tarp šalių, tuo pat metu skatina vietos turizmą bei visą aviacijos rinką. Norime, kad visi mūsų keleiviai šiandien švęstų kartu su mumis, pasirinkdami dar žemesnes kainas nei įprastai.“

Šiandien, minint veiklos 13 metų, finišą pasiekė ir pirmasis bendrovės tarptautinis iššūkis studentams – „Wizz Youth Challenge 2017“. Bakalauro ir magistro studijų studentai buvo kviečiami suburti komandą ir kūrybiškai įgyvendinti jiems pateiktą aviacijos rinkos marketingo užduotį. Iš viso dalyvauti iššūkyje užsiregistravo net 978 komandos iš įvairių Europos šalių. Iš jų buvo atrinkta 40 geriausių, kurios ir pristatė savo projektus vertinimo komisijai „Wizz air“ pagrindinėje būstinėje Budapešte. Nugalėtojais tapo Kroatijos studentai. Jų komandai atiteko pagrindinis prizas – neriboti skrydžiai „Wizz Air“ tinkle vienerius metus.

 

„Wizz Air“ 13 metų veiklos apžvalga

Per 13 veiklos metų „Wizz Air“ jau nuskrido 1 milijardą kilometrų (tai lygu apskristi aplink Žemę 25 tūkst. kartų) bei nuskraidino beveik 135 mln. keleivių. Bendrovės orlaivių laivynas yra vienas jauniausių Europoje, o kiekvienas iš 81-o „Wizz Air“ orlaivių „Airbus A320“ ir „A321“ skrenda vidutiniškai daugiau nei 12 valandų per parą. Iš viso jau atlikta beveik 880 tūkst. skrydžių, praleidžiant daugiau nei 1,4 mln. valandų ore. Tai lygu 163 metams nepertraukiamo skraidymo.

Šiuo metu „Wizz Air“ siūlo daugiau nei 500 maršrutų iš 141 oro uosto, 42 šalyse, turėdama vieną iš įvairiausių skrydžiais tinklų, lyginant su bet kuria kita žemų sąnaudų aviakompanija Europoje. Pavyzdžiui, renkantis skrydžius iš Kanarų Tenerifės salos Vakaruose į Kazachstano sostinę Astaną Rytuose, ar ilgiausią, 4639 kilometrų maršrutą, jungiantį, Katovicus Lenkijoje su Dubajumi Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Net 40 naujų maršrutų bus paleista dar per šiuos metus.

Oro linijų bendrovė, savo veiklą siedama su aktyviu gyvenimo būdu, palaiko ir keletą tarptautinių bėgimo renginių, vykstančių Rumunijoje, Klužo –Napokos mieste, Slovakijoje – Košicė ir Makedonijoje – Skopjė mieste. Šiais metais daugiau nei 35 tūkst. bėgikų iš daugiau nei 50 šalių jau bėgo „Wizz Air“ bėgimuose. Artimiausiu metu prie jų prisijungs ir bėgimo dalyviai iš trijų sostinių: Vengrijos – Budapešto, Ukrainos – Kijevo bei Bulgarijos – Sofijos.

 

Per 12 mėnesių, iki šių metų balandžio 30 d. daugiau nei 24 mln. keleiviai pasirinko „Wizz Air“ žemų sąnaudų skrydžius, patogiai įsigiję bilietus bei gavę puikų aptarnavimą skrydžio metu. Kiekvieną dieną beveik 3300 aviacijos specialistų suteikia aukščiausio lygio aptarnavimo paslaugas skrydžio metu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button