Vilniaus gatvės skęsta smėlyje ir dulkėse: kodėl nevalomos gatvės?

Komentarai 17

 1. Aloyzas says:

  kam aplamai miesto teritorijoje smėlį maišyti su druska ?????? berkit švarią druską ir bus OK! Ar paskui babkių už gatvių šlavimą negalėsit paimti ??

 2. Jonas says:

  Stringa alga mokėjimas kiemsargiai.nes buve like resursai benkunskas išsiuntė ukrainai

 3. Jonas says:

  Benkunskas neturi pinigu kas buvo like biudžete išsiuntė pinigus Ukrainai!stringa algos mokėjimas kiemsargiai!vat taip made in vilnius!

 4. Barstykle says:

  Ne tai aisku reikia tokiais kiekiais priberti, kad net neitu isvalyti paskui.

 5. Kas kam neaišku? says:

  Rinkimai ateina. Tai gi aukia kol lietus viską nuplaus. O kuo daugiau sutaupys, tuo daugiau sumokės partijai paramos.
  Kai Tauragės plūgas priėmė nutarimą, kad nereikia žolės pjauti, juk mokstis už žalių plotų priežiūrą nė centu neatpigo mietsui. Tai kur tie milijonai nusėdo? 😉

 6. baisu says:

  bėdakunskas visai apsi… su savo “valdymu”; prie Žvėryno seniūnijos prieš savaitę šalia gatvės sustūmė nevykėliai smėlio krūveles – tai iki šiol styro, o lapai maišiuose irgi jau savaitė, o kurių nesugrėbė – po visas gatves šiukšlynas… dar šmašiaus verslininkai šalia namus griauna – tai jau dulkių… o gimnazistai kitoj gatvės pusėj lauke kamuolį gainioja

 7. Vilnietis says:

  Kažkada Vilniuje, einant vėlai iš šokių važiuodavo mašinos ir PLAUDAVO gatves. Buvom jauni, tai bėgdavom nuo tokių mašinų, bet vandenukas pasiekdavo mus. Buvo linksma, o miestas kvepėjo švara!!! Dabar miestas lyg šiukšlynas. Gėda miesto valdžiai!

 8. Fizikai says:

  Metų metais neišvalomi gatvių pakraščiai nuo smėlio, lapų ir pan., nes metų metais tie pakraščiai ištisai užstatyti automobiliais.

 9. Ainis says:

  Ten kur konservatoriai visur bardakas

 10. Asfaltas says:

  Vilnius patapo narkomanynu, bomžynu, šiukšlynu, nes nėra nei suvokimo, nei šeimininko. Mentalitetas tarybinis, konkursus laimi visokios šaraškinų kontoros, lapai ir šiukšlės gatvėse nuo praeitų metų dar nevalytos ir kam tai rūpi, juk Vilnius tiek laimėjimų gavęs…Paskambini atsakingiems, gauni atsakymą, kad nieko nespėja, dirbame skundų pagrindu, reiškia skundi, kažką pamojuos su šluota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist