Vilniaus gatvės

Transporto kompetencijų agentūra planuoja artimiausiu metu pateikti išvadas dėl „žaliųjų rodyklių“ Vilniuje

Vilniaus miesto savivaldybė praėjusią savaitę Transporto kompetencijų agentūrai (TKA) pateikė informaciją apie pėsčiųjų, dviračių, automobilių ir sunkiasvorių transporto priemonių eismo srautus kiekvienoje sankryžoje, kurioje norima grąžinti „žaliąsias rodykles“. TKA Transporto paslaugų skyriaus vadovas Evaldas Morkūnas Eltai teigė, kad išvados savivaldybei bus teikiamos artimiausiu metu.

„Artimiausiu metu jau pradėsime teikti išvadas Vilniaus savivaldybei. (…) Nuolatos vyksta bendravimas, darbas, derinimas. Gavome duomenimis, dirbame, duomenų kiekis yra didelis, tai trunka laiko jį apdoroti, bet artimiausiu metu tikrai pradėsime teikti išvadas savivaldybei“, – Eltai sakė E. Morkūnas.

Pasak jo, kol kas tik Vilnius oficialiai kreipėsi į TKA dėl „žalių rodyklių“ sankryžose grąžinimo vertinimo. Prie jo turėtų prisijungti ir Palanga.

 

„Kai kiti stačia galva skuba, daro kažkokius sprendimus, priiminėja patys, Vilnius yra teigiamas pavyzdys kitiems, kad reikia viską šalta galva daryti, sulaukti išvadų, daryti gerus sprendimus, bet nepulti stačia galva į šią situaciją. Kai kurie miestai pasikabino rodykles, bet į mus nesikreipė. Oficialiai kol kas yra Vilnius, ir greičiausiai bus antras miestas Palanga, kurie kreipėsi į mus pagal oficialią tvarką“, – teigė E. Morkūnas.

Kaip Vilniaus miesto savivaldybė nurodė Eltai, sostinėje po galutinio sprendimo lenteles su žalia rodykle ties raudonu šviesoforo signalu planuojama grąžinti per 3-5 darbo dienos nuo jo paskelbimo.

ELTA primena, kad nuo šių metų sausio šalies sankryžose neliko vadinamųjų „žalių rodyklių“, tačiau, kilus visuomenės pasipiktinimui, Vyriausybė sausio 8 dieną pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui jas tam tikrose vietose grąžinti. Dėl šviesoforo įrengimo taisyklių buvo priimtas susisiekimo ministro įsakymas.

 

Lukas Blekaitis (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ooo tai
ooo tai
2 metus

koks tešlagalvis davė komandą nuimti tas žalias rodykles???, tai tas tegul ir sumoka už jų gražinimą, paprasta…

Marius
Marius
2 metus

Biurokratai myli biurokratus. Ir Vilnius yra pavyzdys kitiems. O gaila.

Zigmas
Zigmas
2 metus
Atsakinėti į  Marius

…dar plius pinigų pumpavimas iš mokesčių mokėtojų kišenių.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button