Svarstoma galimybė leisti automobiliams sukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui

Komentarai 12

 1. Susisiekimo daunai says:

  Koks saugumas sukt i desine degant tik zaliai sviesai, kai tuo paciu metu zalia dega is pestiesiem? Tas zalias rodykles reikia sugrazinti i kiek imanoma daugiau sankryzu, gal bent kamsciu nebutu Vilniuj nuo ryto iki vakaro, ne tik piko valandom.

 2. Mare says:

  O kondratovicus dar ne vilniaus silumos tinkluose? Kaip taip, ji eksministro komanda pamirso 😱

 3. Kestutis says:

  Čia Lietuva. Pirma primala šūdo, po to svarsto kaip primalti jo daugiau. Viskas buvo gerai. Tai ne reikėjo beraščiams plūgams sukišti savo trigrašius……

 4. Vitas says:

  Gal baikiite cituoti tą Pukalską. Jis gi aplamai yra prieš automobilius, norėtų uždrausti jų eismą (tik jam vienam galima važiuoti su automobiliu, nes gyvena už miesto).

 5. Auksinis kardas says:

  Automobilystai strike back! Bet koks progresas sitoje srityje bus suknistas piktų kaimiečių su didelėmis daužtomis mašinomis ‘iš vokiečių’ išpjautais dyzeliniais filtrais ir skystablauzdžių savivaldybės nevykėlių, kurie lenkiasi kur vėjas Papučia. Tokioje visuomenėje deja gyvename.

 6. Vaidotas says:

  Turning right at a red light is allowed:
  In Canada and the United States except in New York City and on the island of Montréal, and where prohibited by a traffic sign.

 7. Docentas Vėžlys says:

  „Visad reikia žiūrėti geruosius pavyzdžius. Man tai yra Skandinavijos šalys. Tai pasižiūrėkim į ten, ar ten yra tokių nesąmonių. Jei ne, tai nereikėtų ir mums“, – BNS sakė S. Pukalskas.

  Tai gal pirma infrastruktūrą padaro, kad būtų toks eismo pralaidumas, kaip Skandinavijos šalyse, o tada jau galima ir kopijuoti KET. Atrodo docentas, bet požiūrio siaurumas, kaip Marytės išangė.

  • Vaidotas says:

   Tai vat tas ir liūdniausia, kad mūsų kasdieninis gyvenimas priklauso nuo tokių “docentų”… :/

 8. Prius says:

  Ir paaiskinkite tai ukrainieciams taksitams kuriems tos taisykles pch.. Tai jus isivaizduokite eina zmogus sau ramiai su vaiku vezimelyje ir kazkas daro posuki kuriam pch pirmenybe. Tai tada bl.. prie kiekvieno sviesoforu sumontuokit stebejimo kameras 360 ir gazdinkite kad viskas stebiam ir bauduokite tada gal ir veiks.

 9. na ir klounai says:

  …, neturi, ka veikti 🙂 … is tuscio i kiaura, teslagalviai, tasko tik mokesciu moketoju pinigus ir durniu volioja, docentai…

 10. Jonas says:

  Lietuvoje tai tikrai neveiks


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.