Savivaldybė: išbarstytos druskos kiekis Gedimino pr. yra nepateisinamas

Komentarai 11

 1. Vygintas says:

  Aplamai reikia uždrausti druskos barstyma, tai gamtos teršimas, ir automobilių pūdymas, yra smėliukas, valymo įranga , pilnai to užtektų, pavasarį smeliukka suslavei ir gamta ir gruntas svarus

 2. VILNIEČIAI VISU GALU SPECAI says:

  STEBIUOSI VILNIECIAIS JIE IR DRUSKOS BARSTYMO IR ARCHITEKTUROS, URBANISTIKOS , APZELDINIMO SPECAI….SPEJU PILOTUI BE PROBLEMU PAAIŠKINTU KAIP PILOTUOT LEKTUVA O CHIRURGUI KAIP OPERUOT LIGONI TIK BIENA BEDA Į VALDŽIA VISAD IŠRENKA Į SAVE PANAŠIUS …..BUKAOROČIUS 🤣😂👍

 3. Tikrai taip says:

  Mūsų kiemsargis būtent taip dirba: išpila kibirą druskos prie laiptų ir palieka namo gyventojams išmindžioti. Parėjus namo, tenka iš batų krapštyti didžiausius druskos kristalus. Galima tik spėlioti, kas bus pavasarį, kai išbarstyta druska nukeliaus į vandens telkinius. Žuvų, spėju, nebeliks.

 4. DV says:

  Gedimino pr.?
  Visame Vilniuje druskos perteklius. Jau nuo gruodžio mėn. kur bevažiuotum, po ratais traška druskos kristalai, eini pasivaikščioti – visi šaligatviai druska nukloti. Apsiraminti šiek tiek reiktų, druska nėra kažkokia panacėja.

 5. Jo says:

  Jie niekada nedirbe tokiu darbu. Pirma kontraktus laimi pigiausiai, paskui galvoja kaip padaryti uz tokia suma. Ir tenka matyti darbininkus rankomis barstancius.

 6. Žinovas... says:

  Ko jūs norite barsto druską blogai. Nebarsto ir blogai !?

  • DV says:

   Ne druską tonomis barstyti reikia, o NUVALYTI sniegą, ir nuvalius lengvai pabarstyti, kad ant NUVALYTO paviršiaus ledas nesiformuotų. Naudoti tik druską, užbertą ant storo sniego sluoksnio, yra kvaila.

 7. Ona says:

  Jooo, sniegą valė ir bent jau iš centro išveždavo gudžiais tarnybiniais laikais. Dabar tai nebemadinga. Ant sniego ir ledo pripilam smėlio su druska ir tvarka…

 8. Batka says:

  Nepergyvenkit, neveisminga ta naujoji druska, tik kelininkai į kamerą bijo tiesiai pasakyti.

 9. Tai says:

  Beprociai zmones su ta druska, negali palaukti kol istirps

 10. xxx says:

  O juokas tame, kad rudenį susuka lentas aplink medžius, ale apsauga nuo druskos…. O dabar pilna druskos tiek prie medžių viduje, tiek prie pat lentų, kur tarpai tarp jų ir žemės apie 3 cm. Spėkite, ar tirpdamas sniegas su druskomis nepatenka pas medžius? :DDDD Svarbu pinigų daugiau iššvaistyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist