Vilniaus gatvės

Įvažiuoti į Edukologijos žiedą nebereikės: planuojama papildoma juosta į Konstitucijos prospektą

Dažnas veikiausiai keiksnoja Edukologijos universiteto žiedinę sankryžą, kurią piko metu pravažiuoti užtrunka nemažai laiko. Nuspręsta šiek tiek palengvinti vairuotojų dalią ir įrengti papildomą juostą sukimui į Konstitucijos prospektą iš Geležinio Vilko gatvės. Su naujos eismo juostos įrengimo darbais bus įrengta ir pėsčiųjų saugumo salelė.

„Papildoma eismo juosta bus įrengiama išnaudojant, vejos plotą, esantį dešinėje žiedinės sankryžos pusėje, toliau papildoma eismo juosta sujungiama su Konstitucijos pr., kuriame esama plati autobusų juosta padalinama į dvi eismo juostas iš kurių antroji skirta automobiliams, kurie įvažiavo į Konstitucijos pr. iš Geležinio Vilko g. naujai įrengta eismo juosta. Toliau šie automobiliai iš antros eismo juostos privalo persirikiuoti į trečią eismo juostą, nes antra juosta, įsiliejus pirmai, ties Linkmenų g. tampa pirma, kuria toliau gali važiuoti tik maršrutinis transportas. Sklandus eismo organizavimas užtikrinamas vertikaliu ir horizontaliu ženklinimu“, – apie būsimą eismo organizavimą po eismo juostos įrengimo rašomą projektiniuose siūlymuose.

Įrengiant papildomą juostą, reikės perkelti troleibusų kontaktinio tinklo stulpus, elektros kabelius ir kitus komunikacijų tinklus.

 

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Geležinio Vilko gatvės ir Konstitucijos prospekto atkarpų rekonstrukcija;
  • Numatomo ruožo ilgis – ~150 m;
  • Juostų skaičius – 3 (įrengiama papildoma eismo juosta);
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Skaitmeninis lapas“, projekto vadovė Aušra Bikelytė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki liepos 18-osios savo pasiūlymus ir pastabas gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas ketvirtadienį, liepos 18 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, posėdžių salėje 244. Diskusijų pradžia 17.00 val.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
31 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tom
Tom
2 metus

Jūs geriau tvarkykite Minsko pl.ir Liepkalnio sankryža ten tai tragedija…

Klaustukas
Klaustukas
2 metus

O tokio paties sprendimo negalimanpadaryti sukantiems i narbuto g. nuo g. vilko ?

Mokesciu moketojas Nr.1
Mokesciu moketojas Nr.1
2 metus

GATVIU PLATINIMAS JOKIU BUDU NERA ISEITIS! Kuo daugiau gatviu tuo daugiau auto. Reikia visom pastangom gerinti alternatyvius transporto principus. Automobilizija yra mirtis alyvose.

Senis
Senis
2 metus

Ar viadukas virš žiedo tiesiai iš Narbuto g. į Konstitucijos prospektą bent bandomas svarstyti?

Maksas
Maksas
2 metus

Būtų gerai, kad studentų stotelė , nauja juosta apeitu iš dešinės(stotelė liktų kaip salelė ) su papildomų pėsčiųjų perėja pereiti į studentų stotelė. Nes kitaip i stotelė nebegalės užvažiuoti viešasis transportas , visą juosta būs užimta autotransportu.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button