Gruodžio mėnesį naujai pristatyta JUDU (SĮ „Susisiekimo paslaugos“) ir keleivių vežimo bendrovės „LTG Link“ paslauga – jungtinis traukinio ir Vilniaus miesto viešojo transporto bilietas, sulaukė didelio vilniečių ir miesto svečių susidomėjimo – per du mėnesius parduota 20 tūkst. e. bilietų.

Šio bilieto idėja gimė dėl itin svarbaus tikslo – suteikti žmonėms galimybę patogiau judėti, naudotis viešuoju transportu ir taip vis labiau skatinti darnų judumą šalyje, o pirmiausiaiVilniaus mieste. Kartu šiuo sprendimu siekiama skatinti keleivius rinktis tvaresnį keliavimą kuriantį susisiekimą „nuo durų iki durų“. Neseniai startavusiu pirmuoju vienu bilietu per dieną vidutiniškai pasinaudoja per 300 traukiniu iš ir į Vilnių keliaujančių žmonių.

Dažniausiai tvaresnį jungtinį keliavimo būdą renkasi tarp sostinės ir Kauno vykstantys klientai (48 proc.) bei maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda keliaujantys žmonės (36 proc.). Absoliuti dauguma vieną bilietą pasirenkančių žmonių įsigyja standartinius bilietus be nuolaidų ar lengvatų.

„Ypatingai džiugina, kad naujo tipo bilietu pasinaudoti linkę tiek iš didžių, tiek iš mažųjų šalies miestų vykstantys klientai. Populiariausių krypčių dešimtuke po Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos rikiuojasi tokie miestai kaip Telšiai, Kėdainiai, Visaginas, Kretinga, Plungė, Jonava ir Kaišiadorys. Nors tai tik pirmasis mūsų žingsnis darnesnės judumo sistemos link, jau šiandien daugiau kaip 300 žmonių sostinėje kasdien pasirenka keliauti su vienu bilietu.

Matome, kad šis sprendimas pasiteisino ir, svarbiausia, yra keleiviams reikalingas. Ir toliau vystysime integruotus sprendimus, kuriais sieksime plėsti vieno bilieto tinklą ir skatinti žmonės persėsti į visuomeninį transportą“, – teigia „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Rezultatu džiaugiasi ir JUDU komanda – anot komunikacijos ir rinkodaros vadovės Neringos Žukauskaitės, augantis keleivių susidomėjimas jungtiniu bilietu yra puikiausias įrodymas, kad vilniečiai ir miesto svečiai vis dažniau renkasi aplinkai draugišką judėjimą.

„Pasirinkdami jungtinį bilietą žmonės labai prisideda prie oro taršos mažinimo bei švaresnės aplinkos kūrimo. Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog inovatyvių idėjų ir bendrų pastangų dėka, darnus judumas didmiesčiuose, ir ypatingai Vilniuje, sparčiai populiarėja“, – sako JUDU (SĮ „Susisiekimo paslaugos“) komunikacijos ir rinkodaros vadovė Neringa Žukauskaitė.

Jungtinį bilietą galima įsigyti per „LTG Link“ interneto svetainę arba mobiliąją programėlę. Perkant traukinio bilietą į arba iš Vilniaus geležinkelio stoties, klientams pasiūloma kartu  įsigyti vienkartinį elektroninį 60 min. trukmės Vilniaus miesto viešojo transporto bilietą, kuris automatiškai įsigalioja traukiniui atvykus į sostinės geležinkelio stotį arba iki traukinio išvykimo iš Vilniaus geležinkelio stoties likus 1 val.

Atkreipiame dėmesį, jog galimybė įsigyti vieną bilietą galioja tik tada, kai pasirinkto maršruto pradinė arba galutinė stotelė yra Vilniaus geležinkelio stotis. „LTG Link“ svetainėje ir programėlėje taip pat  pateikiama informacija, kur galima pasitikrinti ar keleiviui priklauso lengvata bei aktualius viešojo transporto tvarkaraščius. Bendrovės atkreipia dėmesį, kad prieš įsigyjant vieną bilietą pravartu įsitikinti, kad pageidaujamu metu kursuos tinkamas viešasis miesto transportas, Tiek kelionių palydovams, tiek viešojo transporto kontrolieriams bus galima pateikti pasirinkto formato bilietą – skaitmeninį, „PKPass“ formato ar spausdintą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.