Dėl geležinkelių infrastruktūros gedimo laikinai stabdomas maršrutais Vilnius–Varšuva, Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai kursuojančių traukinių eismas

Pirmadienio popietę geležinkelio atkarpoje Vievis–Žasliai įvyko techninis geležinkelio infrastruktūros gedimas – kontaktinio tinklo atramos pažeidimas. Dėl to keičiamas traukinių eismas maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius ir Kaunas–Šiauliai–Kaunas, Vilnius–Mockava–Varšuva organizavimas.

Siekiant kuo mažiau paveikti klientų planus bei užtikrinti būtinąjį susisiekimą, kol vyks infrastruktūros kontaktinio tinklo taisymo darbai, traukinių eismas bus sustabdytas, o šiuo metu dėl infrastruktūros gedimo sustabdytuose traukiniuose esantys keleiviai bus pervežami specialiai užsakytais autobusais.

Bilietų pardavimai į maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas kursuojančius traukinius yra ir bus sustabdyti iki tol, kol traukiniai vėl galės kursuoti pagal tvarkaraštį. Dėl susiklosčiusios situacijos, galimas kitų tiek traukinių, tiek autobusų išvykimo/atvykimo vėlavimas. Iš pradinių maršrutų Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas stočių išvykti turintys ir bilietus jau įsigiję keleiviai bus pervežami autobusais iki galinės maršruto stoties.

Šiuo metu pradedami įvykusio infrastruktūros gedimo – pažeistos ir traukinių eismą sutrikdžiusios kontaktinio tinklo atramos – taisymo darbai, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau galėtų būti organizuojamas įprastai. Tikimasi, kad dyzeliniai, maršrutais VilniusKlaipėda, VilniusŠiauliai ir VilniusMockava vykstantys, traukiniai vėl pradės kursuoti per artimiausią valandą, elektrinių, maršrutu VilniusKaunas, kursuojančių traukinių eismą tikimasi atstatyti iki ryt.

LTG atsiprašo klientų už galimus nepatogumus. „LTG Link“ primena, kad traukiniams vėluojant atvykti į galutinę stotį ilgiau nei 60 min., keleiviai kviečiami kreiptis el. paštu [email protected] dėl kompensacijos. Laiške prašoma prisegti kelionės bilietą ir nurodyti banko sąskaitą, į kurią bus pervesti pinigai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist