Oro uostas

Atsinaujinusiame Vilniaus oro uoste – Oro keleivių teisių diena

2017 m. rugsėjo 29 d. 11.30–15.30 Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje organizuoja informacinį renginį oro keleiviams. 

Kokias teises turite, jei aviakompanija atšaukė arba atidėjo skrydį? Kur kreiptis, jei dingo arba buvo sugadintas bagažas? Tokie ir panašūs klausimai kyla kiekvienam keliautojui, kelionės metu susidūrusiam su problemomis. Labai pravartu žinoti svarbiausią informaciją, todėl renginio metu Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patars kaip elgtis atsidūrus įvairiose situacijose, kokių teisių ar kompensacijų galite reikalauti įvykus kelionės nesklandumams. Būtinai užsukite – vartotojų lauks ne tik nemokamos specialistų konsultacijos, informacinė medžiaga, bet ir daug malonių siurprizų!

Jei negalite dalyvauti renginyje Vilniaus oro uoste, tačiau manote, kad keliaujant ar perkant Europoje Sąjungoje, Islandijoje ar Norvegijoje jūsų teisės buvo pažeistos – kreipkitės jums patogiu būdu į Europos vartotojų centrą Lietuvoje – čia teikiama nemokama pagalba ir patarimai!

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button