Gegužės 3d. prasidėjo LRL pusfinlaiai. Mūsų komanda Alytuje susitiko su „Varas-Stronglasu“ . Čia nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Beveik visų rungtynių metu 1-2 įvarčiais pirmavo šeimininkai „Varsos-Stronglaso“ rankininkai. Tačiau mūsiškiai nuolat pasivydavo varžovus. Du kėliniai baigėsi lygiosiomis 28:28. Sužaidus papildomas 10 minučių rezultatas vėl buvo lygus 34:34. Antrasis pratęsimas taip pat baigėsi lygiosiomis 40:40 ir komandos stojo prie 7 metrų linijos. Čia sėkmė lydėjo mūsų rankininkus, kurie išplėšė pergalę 45:43.

 Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Mantas Urvikis, pelnęs 13 įvarčių. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Eimantas Sinkevičius, po 5-is įmetė Skirmantas Plėta ir Karolis Bliuvas. Alytaus komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 13 įvarčių surinkęs Tadas Stankevičius, 10 įvarčių įmetė Vilius Juozaitis, 6 – Arminas Stankūnas.

Dar I-ojo pusfinalio emocijoms nenuslūgus trumpai apie rungtynes Alytuje su mūsų komandos senbūviu Valdu Drabavičiumi ir „Varsos“ treneriu Eugenijumi Gimbutu.