Finalo serijoje iki trijų pergalių dėl čempionų vardo kovoja titulą ginanti Vilniaus VHC „Šviesa“ ir po ketverių metų pertraukos į finalą sugrįžęs Klaipėdos „Dragūnas“. Pirmas rungtynes namuose žaidė reguliariojo sezono nugalėtojai „Dragūno“ rankininkai.
Klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir 8 min. pirmavo 5:1. Mūsiškiai atsitiesė ir 21 min. išlygino rezultatą 13:13, o pirmą kėlinį laimėjo 20:18. Mūsų komanda 42 min. įgijo didžiausią persvarą 27:23, tačiau „Dragūno“ rankininkai sugebėjo pasivyti mūsiškius ir 50 min. rezultatas vėl buvo lygus 29:29. Paskutinės dešimt minučių vyko kova įvartis į įvartį ir nugalėtoją lėmė paskutinė ataka. Iki rungtynių pabaigos likus 2 sek. VHC „Šviesa“ gavo teisę atlikti baudos metimą. Aidint finalinei sirenai pergalę tolimu galingu metimu nuo 9 metrų linijos išplėšė ir uždarė rungtynes mūsų komandos kapitonas  Tomas Bernatavičius. Galūtinis rezultatas 35:34 – mūsų komanda žengė pirmą žingsnį link čempionų vardų.

Tik nuaidėjus finalinei sirenai trumpai apie pirmąsias LRL didžiojo finalo rungtynes su mūsų komandos kapitonu Tomu Bernatavičiumi ir „Dragūno“ treneriu Gintaru Cibulskiu.