Ar įmanoma turėti Zumba treniruotę 170 m aukštyje? „Loud and Fit“ komanda įrodė, kad taip. Sekmadienį Vilniaus TV bokšto atviroje terasoje įvyko tikras „Zumba in the Sky“ vakarėlis su nuostabia Vilniaus miesto panorama.

Karšta Lotynų Amerikos muzika skambėjo kone visame Vilniuje, o TV bokšte esančio restorano darbuotojai prisipažino, kad jautėsi tarsi siūbuotų visas pastatas.

Tai buvo didžiausiame aukštyje surengta Zumba treniruotė visame pasaulyje. Keturi instruktoriai vedė treniruotę prisirišę su lynais tiesiog ant TV bokšto krašto, o atviroje terasoje sportavo 60 žmonių. Visi jie spinduliavo pozityvia energija, o patirti įspūdžiai išliks visam gyvenimui.

Šia idėja iškart susižavėjo ir Floridoje (JAV) įsikūrusi pasaulinė Zumba organizacija, kuri net tapo šio renginio rėmėja.

„Nusprendėme pabandyti ir parodyti pasauliui, kad Zumba gali vykti praktiškai bet kur“, – šypsojosi renginio iniciatorė, „Loud and Fit“ vadovė ir Zumba instruktorė Augustina Juknė.

Didžiausiose pasaulio Zumba scenose pasirodžiusi A. Juknė prisipažino – tokio jaudulio, kurį ji jautė, neįmanoma palyginti su niekuo kitu. Nepaisant to, ji su kitais instruktoriais sukūrė nepamirštamą vakarą.

„Jaudulio buvo labai daug, nes pati pirmą sykį pakilau ant bokšto krašto. Nors baimės netrūko, bet tuo pačiu tai buvo labai įdomu ir smagu“, – prisipažino A. Juknė.

Į priekį ją vedė noras garsinti ne tik Zumba judėjimą, bet ir gimtąją šalį.

„Sekmadienį paskleidėme žinią apie TV bokštą, Vilnių ir visą Lietuvą. Labai smagu, kad mus palaikė ir pasaulinė Zumba organizacija, kuri turi milijoninę auditoriją. Pati taip pat turiu nemažai sekėjų ne tik Lietuvoje, todėl man buvo labai gera pristatyti savo šalį pasauliui“, – džiaugėsi A. Juknė.

Zumba instruktorė nuolat ieško naujų idėjų ir staigmenų, kurios paliktų neišdildomus įspūdžius šokėjams, todėl ji džiaugiasi šiuo projektu.

„Ši idėja gimė, nes turime labai aktyvią bendruomenę ir visada ją norisi kuo nors nustebinti. Pastebėjau, kad ant atviros terasos Vilniaus TV bokšte vyksta renginiai, čia treniruotes rengė sporto klubas, todėl pagalvojau, kodėl mums ten nepašokus ir nepasimėgavus vaizdu? Tuo pačiu tai buvo iššūkis ir sau – pašokti ant bokšto krašto bei tuo pačiu gauti nemažą adrenalino dozę“, – kalbėjo A. Juknė.

Renginiai Vilniaus TV bokšto terasoje reikalauja ir nemažai iššūkių bei pasiruošimo. Nepaisant to, visos kliūtys yra įveiktos.

„Sunkiausias darbas buvo iš oro uosto gauti visus reikalingus leidimus skraidyti dronams tokiame aukštyje. Ne visi dronai išlaiko radijo ryšį. Smagu, kad Vilniaus TV bokštui patinka įvairios idėjos ir jie padėjo išspręsti tam tikrus klausimus“, – teigė organizatorė.

Daug dėmesio buvo skirta ne tik renginio vietai, bet ir techniniam aprūpinimui. Treniruotės metu buvo net dvylika ratu išdėstytų kolonėlių, todėl žmonės galėjo mėgautis ir muzika, ir treniruote, ir triukšmu, o svarbiausia – Lotynų Amerikos energija.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

26 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

2000 eurų
1,750 balsų (28.04%)
3000 eurų
1,321 balsų (21.17%)
2500 eurų
1,261 balsų (20.21%)
1500 eurų
930 balsų (14.90%)
5000 eurų
495 balsų (7.93%)
10 000 eurų
199 balsų (3.19%)
1000 eurų
183 balsų (2.93%)
Man neaktualu
102 balsų (1.63%)

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist