Kovo 30 dieną startuoja naujas VšĮ „Sveikas miestas“ projektas – kartu su šokių studija SKILLZ bus organizuojamos nemokamos nuotolinės šokių pamokos. Visi norintys galės namuose susipažinti su populiarių Lotynų Amerikos šokių judesiais bei perprasti svarbiausius sparčiai populiarėjančio breiko elementus.

„Pavasaris galbūt daug kam pakels nuotaiką – bus daugiau saulės ir norėsis daugiau judesio. Dėl to norime visus pakviesti šokti. Kol šalyje tęsiasi karantinas, tą bus galima daryti namuose – bus organizuojamos dvi pamokos per savaitę. Pamokos bus skirtos vaikams ir suaugusiems, o dalyvavimas jose nieko nekainuos“, – teigė „Sveiko miesto“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

SKILLZ šokių studijos vadovas Dmitrijus Fofonovas sako, kad dėl karantino sąlygų treniruotes teko perkelti į virtualią erdvę ir iškart pasijuto žmonių susidomėjimas. Nenuostabu, nes žmonės gauna puikią progą kokybiškai ir naudingai pajudėti tiesiog savo namuose.

„Praktika parodė, kad tokios treniruotės naudingos ne tik tuo, kad yra sudeginamos papildomos kalorijos, bet ir tuo, jog sukuriamas trenerio ir mokinio ryšys, tam tikras įsipareigojimas vienas kitam. Tuo pačiu yra ugdoma disciplina, kurios mums labai trūksta šiuo metu. Taip pat treniruotės, kaip ir bet kokia ilgiau daroma fizinė veikla, garantuoja pozityvią energiją“, – kalbėjo D. Fofonovas.

Antradieniais nuo 19:15 iki 20:15 val. vyks breiko treniruotės vaikams nuo 8 metų. Jas ves treneris Bboy Deni.

Šiose treniruotėse bus galima susipažinti ir išbandyti breiko šokių stilius. Klystate, jei manote, kad šis šokis yra skirtas tik labai fiziškai stipriems žmonėms. Taip, šokant breiką, reikia būti šiek tiek sportiškiems, tačiau šios treniruotės būtent ir padės tai pasiekti. Treniruočių metu išmoksite pagrindinius breiko judesius, tokius kaip „hip“, „twist“, „salsa“, „step“, „kick outs“. Taip pat bus mokomasi stovėti ant rankų ir ant galvos. Na ir žinoma, išmoksite pajusti muziką ir tiesiog susilieti su ja.

Prisijungti prie treniruotės galėsite šioje nuorodoje: https://bit.ly/3dezFdo

Tuo tarpu trečiadieniais nuo 20 iki 21 val. vyks suaugusiems skirtos „Solo Latino“ treniruotės su Dainiumi.

„Solo Latino“ treniruotėse bus mokomasi dviejų populiariausių ir visame pasaulyje paplitusių Lotynų Amerikos šokių stilių – salsa ir bachata. Galėsite išmokti ne tik pagrindinių judesių, bet geriau pažinsite save – Latino ritmais judinsite klubus, rankas ir visą savo kūną. O tai, ką išmoksite treniruočių metu, galėsite ateityje sėkmingai pritaikyti šokant vakarėliuose, klubuose ar tiesiog poroje.

Treneriai filmuosis su profesionalia įranga ir leis kokybišką muziką. Žmonėms bus patogu mokytis, nes treneriai filmuosis salėje per veidrodį.

„Šioms treniruotėms užteks kelių kvadratinių metrų, t. y. po vieną-du žingsnius į šonus. Nepamirškite išstumdyti vazas, – šypsosi D. Fofonovas. – Svarbi patogi apranga, kuri gali būti sportinė. Papildoma įranga, tokia kaip didesnis ekranas ar garsiakalbis, pagerins būvimo įspūdį.“

Treniruotės neturėtų būti baisios ir visiškai nejudantiems žmonėms. Pirmosiose treniruotėse bus paaiškinta, kaip iš lėto įeiti į ritmą, visi išgirs trenerio rekomendacijas.

„Krūvis bus didinamas palengva, tad jokių netikėtumų būti neturėtų. Jei turite patirties darant mankštą ar apšilimą, tai patariame tai papildomai padaryti prieš treniruotę“, – pridūrė D. Fofonovas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist