„Vilniaus naktinis riedėjimas“ – rudeninė riedučių entuziastų šventė. Ketvirtasis vakarinis riedėjimas vyks rugsėjo 8 dieną Vilniuje. Renginio organizatoriai Riedek.lt, VšĮ „Sveikas miestas“ bei sporto ir laisvalaikio prekybos tinklas „Sportland“ visiems norintiems sudalyvauti ir juos palaikantiems žada puikią pramogą.

„Šis naktinis riedėjimas jau ketvirtasis, todėl, manau, galime drąsiai teigti, jog kartu su partneriais padėjome pamatus gražiai tradicijai, kuri tik plėtosis ir augs. Organizuodami šį renginį norime, kad dalyviai patirtų kuo didesnį riedėjimo malonumą, o žiūrovai įvertintų, koks tai yra nuostabus aktyvaus laisvalaikio būdas, tinkantis visiems – nuo mažiausio iki vyriausio“, – sako „Sportland“ vadovas Juras Vėželis.

Vienas renginio įkvėpėjų, asociacijos „Riedek.lt prezidentas Evaldas Norvaiša džiaugėsi, kad trys vykę  „Vilniaus naktinio riedėjimo“ renginiai pasiteisino su kaupu ir pritraukia vis daugiau riedutininkų. Evaldas sako, kad vis dar yra kur tobulėti, bet tendencijos geros ir nuteikia viltingai. Jo manymu,  naktinio riedėjimo renginiuose lengva surasti bendraminčių ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje.

„Nemažai riedutininkų su savimi riedučius pasiima ir vykdami ne tik į kitus Lietuvos miestus ar pajūrį, bet ir skrisdami į kitas šalis. Daugelyje šalių paplitęs „Night Skating“ renginys, tad pats paprasčiausias būdas susirasti bendraminčių yra tiesiog suvesti paieškoje „Night Skating“ ir norimo miesto pavadinimą ir dažniausiai rasite puslapį arba facebook grupę, kur rasite informaciją apie rengiamus riedėjimus arba tiesiog galėsite susisiekti su bendraminčiais ir susirasti vietinį gidą, kuris aprodys įdomiausias riedėjimo vietas. Dažnai jei keliaujame trumpam laikui ir norime sutaupyti riedučius, skraidiname lėktuvo rankiniame bagaže, tai tikrai įmanoma“, – pasidalino patarimais asociacijos „Riedek.lt prezidentas Evaldas Norvaiša.

VšĮ „Sveikas miestas“ marketingo ir projektų vadovė Inga Matkevičienė sako, kad rengiant jau ketvirtąjį tokį renginį didesnių organizacinių iššūkių nebėra, sudarytos visos sąlygos saugiam riedėjimui, tačiau dalyviams reikia įvertinti galimas rizikas bei pasirūpinti apsaugomis ir kitomis saugumo priemonėmis.

PROGRAMA:

19:00 – 19:45 – NIGHT Skaiting Vilnius pradžia: riedučių, paspirtukų, riedlenčių diskoteka, dalyvių registracija į naktinį riedėjimą. (Dalyviai susitinka prie Sportland G20 parduotuvės, registracija, apšilimas su DJ Mamania);

19:45 – Riedėjimo šventės atidarymas ir staigmenos;

20:00 – NIGHT Skaiting Vilnius riedėjimo STARTAS;

21.30 – NIGHT Skaiting Vilnius riedėjimo PABAIGA ir Sportland STAIGMENA dalyviams!

NIGHT Skaiting Vilnius INFORMACIJA dalyviams!

Riedėjimo trukmė: 1-1,5 val.

Vidutinis judėjimo greitis: 10-15 km\h

Maršruto ilgis: 15 km.

Judėjimo maršrutas:
Vilniaus miestas: renginio centras (dayvių susitikimo vieta) – Gedimino pr. 20
Važiavimo maršrutas: Gedimino pr. 20 – Gedimino pr. – Totorių g. – Liejyklos g. – Vilniaus g. – Vilniaus g. (šaligatviu) – Vokiečių g. – Rūdininkų g. – Raugyklos g. – Kauno g. – Algurdo g. – Basanvaičiaus g. – Savanorių pr. – Gerosios vilties g. – Vingio parkas – S. Moniuškos g. – Vytauto g. – Upės g. – Baltasis Tiltas – A. Goštauto g. – Gedimino pr. – Gedimino pr. 20

Dalyvių amžius: nuo 12 iki 60 metų (ir vyresni). Vaikai iki 12 metų privalomai turi būti lydimi atsakingo suaugusio žmogaus.

 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist