Dar vieną pergalę pasiekę „Biržai“ (18/13) artinasi prie pirmosios pozicijos reguliariajame sezone. Žydrūno Kačinsko auklėtiniai namuose 88:73 (22:26, 25:15, 23:17, 18:15) nugalėjo Vilniaus „Ryto-MRU“ (10/13) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Vilniaus pasiūlė aukštą tempą puolime ir išsiveržė į priekį (26:22).

Visgi nuo antrojo ketvirčio iniciatyvą į savo rankas perėmė čempionato lyderiai. Vytauto Saulio vedami biržiečiai greitai išsiveržė į priekį, o po trečiojo kėlinio savo kraityje turėjo 12 taškų pranašumą (70:58).

Lemiamame ketvirtyje vilniečiai buvo sumažinę deficitą iki vienženklio (77:69), bet šeimininkai nepaleido iniciatyvos ir iškovojo jau 9-ąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojams Vytautas Saulis pelnė 33 taškus, Dovydas Rimkus surinko 14, Darius Griškėnas pridėjo 12 taškų.

„Ryto-MRU“ gretose Titas Pundinas pelnė 17 taškų, Aistis Lukoševičius surinko 16, Adomas Pocius pridėjo 10 taškų.