Serijoje tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinių – lygybė. Vilniečiai namuose po pratęsimo 81:79 (11:23, 23:7, 18:21, 22:23, 7:5) palaužė principinius varžovus.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:1.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Ryto-MRU“ auklėtinis Ignas Urbonas išlygino rezultatą (74:74), o žalgiriečiai lemiamoje atakoje nerealizavo dvitaškio metimo ir komandos teko aiškintis santykius pratęsime.

Jame paskutiniai taškai buvo pelnyti dar likus beveik pusantros minutės iki pratęsimo pabaigos.

Lemiama ataka priklausė kauniečiams, bet tiek Jokūbo Rudaičio dvitaškis, tiek Manto Juzėno tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose žibėjo Ignas Urbonas pelnęs 30 taškų, Artūras Vilutis surinko 12, Gabrielius Jokubauskas pridėjo 11 taškų.

Kauniečiams Mantas Juzėnas pelnė 24 taškus, Jokūbas Rudaitis surinko 18, Nedas Raupelis pridėjo 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 10 dieną vyks Kaune.

B divizione iš atkrintamųjų eliminuota Vilniaus krepšinio mokykla

B divizione paaiškėjo dar vienas ketvirtfinalio dalyvis.

Skuodo KKSC-„Kuršasta“ 88:64 (22:16, 21:16, 22:18, 23:14) pranoko VKM-NAPC ekipą.

Seriją Skuodo komanda laimėjo rezultatu 2:0.

Ketvirtfinalyje šios ekipos lauks „Trakai-MAGNUS“ ir VDU-2 poros nugalėtojas. Šiuo metu serijoje 1:0 priekyje Trakų miesto komanda.

Nugalėtojams Gytautas Kibelkis ir Denas Andriuškevičius pelnė po 14 taškų, Paulius Mitkus surinko 12, Dominykas Vaitkus pridėjo 12 taškų.

Vilniečiams Mantas Liutkevičius pelnė 15 taškų, Titas Lavrinovič surinko 13, Kipras Redeckas pridėjo 9 taškus.