Per tris mėnesius sumažėjo visų svarbiausių valstybės institucijų vadovų: prezidento, Vyriausybės, Seimo pirmininkės vertinimai, tai rodo naujienų agentūros ELTA užsakymu rugpjūčio 20 – 31 dienomis atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa. Tuo metu dviejų politikų – Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus ir premjerės Ingridos Šimonytės vertinimai šių metų rugpjūtį yra patys prasčiausi nuo tada, kai apklausose jie pradėti vertinti.

Labiausiai per paskutinius mėnesius blogėjo šalies gyventojų nuomonė apie R. Šimašių. Lyginant su gegužės mėnesiu, palankiai jį vertinančių sumažėjo 18 procentinių punktų bei vertinančių nepalankiai padaugėjo net 22 procentiniais punktais (2021 m. gegužę 39 proc. jį vertino palankiai ir 47 proc. nepalankiai). Iki tol geriausiai R. Šimašių šalies gyventojai buvo įvertinę 2015 m. balandį (tada jį palankiai vertino 61 proc. ir nepalankiai 18 proc.).

VU TSPMI politologės nuomone, konkreti tokio vertinimo priežastis yra po R. Šimašiaus vestuvių su architekte Gilma Teodora Gylyte kilę klausimai dėl galimo interesų konflikto.

„Turbūt tai susiję su ta istorija dėl vedybų ir po to iškilusiais klausimais dėl interesų konfliktų. Aišku, čia galima bandyti ieškoti ir kitų priežasčių, kaip Laisvės partija. Bet spėčiau, kad čia vis tiek ta priežastis tokia pakankamai banali ir konkreti“, –  įsitikinusi A. Ramonaitė.

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate Vilniaus merą Remigijų Šimašių?

Kaip vertinate Vilniaus merą Remigijų Šimašių?

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

148 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.