MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Kaip vertinate pokyčius Vilniaus Policijoje, kuri pradėjo dirbti pagal naują modelį?

Įgyvendinus reformą, nuo praeitos savaitės Vilniaus policija pradėjo dirbti pagal naują modelį – panaikinus tris policijos padalinius ir juos sujungus į Reagavimo valdybą, tie patys policininkai priima pareiškimus iš asmenų ir pradeda tyrimą.

„Anksčiau Vilniuje atvažiuodavo vienas ekipažas, tada kitas atvažiuodavo registruoti įvykį. Pagal naują modelį – atvažiuoja policija ir ji dar vienos policijos nebekviečia – padaro visus būtinus veiksmus, surenka medžiagą, pradeda ikiteisminį tyrimą. Pavyko, nepavyko per pirmą dieną negali atsakyti, turbūt reikia laiko pokyčiui įvertinti – kas veikia, neveikia, kokios rizikos. Darbas vyksta, sutrikimus šalinam, matyt, pasiteisins“, – BNS sakė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas.

Policijos vadovybė sako, kad šiais pokyčiais norima dar labiau sumažinti vadovaujamų pareigybių skaičių, kabinetuose dirbusius pareigūnus siųsti į nusikaltimų vietas nukentėjusiems žmonėms padėti ir ieškoti įtariamųjų, taip pat kelti pareigūnų kvalifikaciją, tuo pačiu – darbo užmokestį.

 

Reforma palies ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybą – įsteigtas Kelių policijos skyrius.

Jo darbuotojai avarijų neregistruos, netirs, o visą dėmesį skirs eismo saugumo užtikrinti – blaivumo patikrinimams, neviešam patruliavimui nežymėtais automobiliais, greičio matavimui vadinamaisiais trikojais, tai yra šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, dėl kurių įvyksta skaudžios eismo nelaimės, prevencijai. 

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate pokyčius Vilniaus Policijoje, kuri pradėjo dirbti pagal naują modelį?

 

Kaip vertinate pokyčius Vilniaus Policijoje, kuri pradėjo dirbti pagal naują modelį?

Šaltinis: BNS, MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button