Savaitės klausimasVilniaus gatvės

APKLAUSA: Ar reikia keisti parkavimo zonas sostinėje?

Vilniaus miesto Taryba praeitą savaitę pradėjo svarstyti automobilių stovėjimo vietų tvarkos pakeitimus sostinėje – daugelyje gatvių pasiekus didesnį nei 85 proc. piko metu užimtumo rodiklį planuojama keisti rinkliavos zonų ribas. Tokiu sprendimu norima reguliuoti eismo srautus, netvarkingą parkavimą centro prieigose ir kitose miesto vietose, taip pat – daugiau erdvės suteikti pėstiesiems, dviratininkams, mažinti triukšmo lygį mieste, oro taršą, asmeninio transporto naudojimą, skatinti alternatyvius keliavimo būdus. 

Norime paklausti ir jūsų, ar reikia keisti parkavimo zonas sostinėje?

Ar reikia keisti parkavimo zonas sostinėje?

Būsima automobilių statymo zonų schema
Esama automobilių statymo zonų schema
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Petras

Ar svarstytas klausymas kaip su tikinčiaisiais ? Juk dauguma maldos namų senamiestyje. Išplėtus mėlynąją zona sekmadieniai tampa mokami. Kaip senelius palydėt i maldos namus ?

Vytautas

Bandymas branginti parkavimą Vilniuje, ne kas kita kaip eilinis pasipinigavimas. Kainos ir taip didelės, o branginimas laukiamo rezultato tikrai neduos. Kas važiavo į senamiestį tas ir važiuos. Reikia paprasčiausiai uždrausti važinėti ne gyventojams. Mūsų senamiestis ne koks New York’as ir nueiti iš taško “A” iki taško “B” tikrai sugebės kiekvienas.

Skaitytoja

Manau, kad šis klausimas tikrai aktualus ir turėtų būti aptarinėjamas plačiau ir garsiau, ir jam skiriama žymiai daugiau dėmesio. Tai liečia tikrai didelę dalį žmonių ir turėtumėm išsakyti savo poreikius ir būti išgirsti, nes su tais priimtais sprendimais paskui teks gyventi.. Nesu iš tų žmonių, kuriems automobilis prie subinės prisvilęs kartais, kai turiu daugiau laiko, renkuosi ir viešąjį transportą. Nepateisinu tų variantų, kai automobiliai statomi draudžiamose vietose, piktybiškai nesumokėjus už stovėjimą ir pan. Jau turime Senamiestyje tik pėsčiųjų gatvelių. Manau mūsų miestui tiek ir pakanka. Tačiau ką daryti, kai automobilis nėra jokia ten prabanga, o tikrai būtinybė? Į centrinę miesto… Skaityti daugiau

Władysławas

Automobilis jums nėra būtinybė. Būtinybė yra poreikis jums patekti į darbą. O automobilis yra tik priemonė. Viena iš daugelio. Jei viešasis transportas netenkina jūsų poreikių, tai reikia skųstis savivaldybei, kad jie apie tai žinotų. Jūs esate miestietė, jūsų poreikiai privalo būti išgirsti. Jūs pasirinkote keliauti automobiliu, bet toks būdas sukelia daug problemų kitiems miestiečiams. Pagrindiniai yra tokie: užimate parkavimo vietą visai dienai. Kol jūs dirbate savo darbe kiti miestiečiai negali net trumpam pasinaudoti ta parkavimo vieta. Šiuo metu Senamiestis, Naujamiestis, Verslo centro rajonų parkavimo vietos yra užimtos beveik 100. Miestiečiai, atvykę net labai trumpam, sutvarkyti 15-20 reikalų įstaigoje, negali prisiparkuoti,… Skaityti daugiau

Benas

Mėlynosios zonos galiojimo valandos nėra racionalios

Benas

Tai išplėtokit viešąjį tranportą normaliau, nes dabar nėra viskas labai gerai su susisiekimu

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button