MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar pritariate Šiaurinės gatvės tiesimui?

Apie Šiaurinę gatvę rašėme ne kartą. Pastaraisiais metais keitėsi bendrasis gatvės tiesimo projektas, buvo atidedami gatvės įrengimo darbai. Šį kartą gatvės tiesimui priešinasi Pašilaičių, Viršuliškių, Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojai.

„Mieli Pašilaičių, Viršuliškių, Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojai, iškilo reali grėsmė Jūsų sveikatai, nes planuojama tiesti net 6 eismo juostų Šiaurinę gatvę šalia Jūsų gyvenamųjų būstų, vaikų darželių ir mokyklų”, – skaitome Facebooko grupėje „Pašilaičių bendruomenė”.

Iniciatyvos bendraminčiai sako, kad labiausiai išgąsdino 6 juostų tiesimo idėja. Nors niekas nepasisako prieš miesto plėtrą, tačiau, anot gyventojų, šešių eismo juostų miegamajam mikrorajonui tikrai nereikia.

 

Norime paklausti jūsų, ar pritariate Šiaurinės gatvės tiesimui?

Ar pritariate Šiaurinės gatvės tiesimui?

Atnaujinta: Administratorius iš apklausos pašalino pakartotinus balsus iš to paties IP adreso.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
257 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
93 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Darius
Darius
1 metus

Tegul bus maziau kamsciu bus,to paciu ir oras savaresnis,irbutinai kad dvyraciu takai.

Jonas
Jonas
1 metus

Dvi juostos kiekvienon pusen max.

Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
1 metus

Gatvė būtinai reikalinga. Dabar madinga tapo kalbėti apie automobilių žalą, betgi šia ir kitomis riedės neužilgo ne automobiliai, bet ekologiški ir tylūs elektromobiliai kuriais sparčiai judėti šimtą kartų geriau nei visuomeniniu transportu. Gaila tik, kad šių metų biudžetą pavarčius nesimato, kad kokius 30 mln būtų paskyrę šiam taip vilniečių geidžiamam objektui.

Vytautas
Vytautas
1 metus

Laukiame statybos pradžios. Kuo greičiau, tuo geriau. Tike jei galima ne 6, bet 8 juostų. Ir kad platūs dviračių ir pėsčiųjų takai būtų. Miestas turi plėstis!

Lukas
Lukas
1 metus

Reikia ne daugiau magistralinių gatvių tiesti, o kelti mokesčius benzinui, kad žmonės mažiau mašinomis važinėtų ir pasinaudotų naujais dviračių takais bei viešuoju transportu. Vienas didžiausių Vilniaus pliusų – žalios erdvės. Reikia jas saugoti.

Kelininkas
Kelininkas
1 metus
Atsakinėti į  Lukas

Lukai, kaip suprantu tu automobilio jau senai neturi? Autobusais irgi nevažiuoji, lėktuvais neskraidai, o į Palangą mini dviratį 🙂 Vaikų irgi neturi, ir net nenuveži juos į burelius ar mokyklas, ir šiaip jokių didesnių daiktų neperki 🙂 O dabar apie demokratiją. Mes jau 30 metų gyvename laisvoje šalyje, tad jei žmonės nori važinėti automobiliais, tai reikia tiesti kelius, statyti daugiabučius su daugiau stovėjimo vietų! Net sovietų laikais papildomų aikštelių buvo pristatę, tuo metu taip vadinamuose naujuose rajonuose – lazdynuose, viršuliškėse. Dabar stato ant kiekvieno kampo po sankryžą su šviesoforais.. juokdariai, nuvažiuokit, kad ir į lenkiją, ten pilną žiedų kiekviename miestelyje,… Skaityti daugiau

Vytautas
Vytautas
1 metus
Atsakinėti į  Lukas

Dar “silpnaprotystės antiautomobilistinės dviragalvės” mokesčius reikėtų įvesti.
O dar reik įvesti dviračio mokesti ir liepti juos drausti, bei atlikti TA.

Tomas
Tomas
1 metus
Atsakinėti į  Lukas

Kad žmonės mažiau mašinomis važinėtų reikia padoraus viešojo transporto

Reikia plėsti
Reikia plėsti
1 mėnesį
Atsakinėti į  Lukas

Psicho-neurologinį dispancerį, ir kuo greičiau

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button