Renginiai

Vilniuje prie bėgių: džiazas vasaros pabaigai ir trankus rudens pasitikimas

Vilniuje, prie geležinkelio bėgių įsikūrusiame muzikos klube „Line Up“ visą vasarą vyko jaunosios kartos tiek Lietuvos, tiek užsienio komikų pasirodymai, čia nuolat vyksta ir gyvos muzikos koncertai bei įvairaus muzikos žanro vakarėliai, o vasaros pabaigtuvės ir rudens muzikos ir ne tik muzikos sezono startas žada būti ypač spalvingas!

„Sukūrėme „Line Up“ kaip savo organizuojamų festivalių „Bliuzo naktys“, „Galapagai“ namus ir tikėjomės, kad kaip ir mūsų festivaliuose, juose maišysis įvairiausi žanrai. Labai džiugu, kad šią erdvę pamėgo ne tik jauni muzikantai, tačiau ir visiems puikiai pažįstami komikai“,- apie šią erdvę pasakoja muzikos prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Vasaros pabaigai, muzikos namuose prie bėgių liesis džiazas! Čia savo koncertą surengs grupė „Amber Hunters“, kuri dar 2020 metais susibūrė Amsterdamo džiazo muzikos koncervatorijoje, ten studijuojančio Kasparo Petkaus iniciatyva. „Muzikoje rasti spendimą, kuris skamba geriausiai užtrunka tiek pat, kiek paryčiais rasti gintarą jūroje. Mes ieškome tol, kol randame savąjį grynuolį“,- taip kūrybinį procesą bei grupės pavadinimą apibūdiną pats Kasparas. „Amber Hunters“ atlieka originalias funk/fusion stilių kompozicijas bei improvizacijas, kurias įkvėpia vakarų muzikos atlikėjais, tokie kaip „Ghost-note“, James Brown, „Parliament Funkadelic“ ir kiti. Šeši grupės nariai kilę iš skirtingų šalių: Lietuvos, Vokietijos, JAV, Ispanijos bei Kazachstano, suformuoti skirtingų kultūrų, kuria išskirtinį muzikinį grupės stilių, kurį bus galima gyvai pajausti jau ateinantį trečiadienį, rugpjūčio 31 dieną, Vilniuje prie bėgių!

 

Rugsėjo 1-ąją „Line Up“ scenoje pasirodymus surengs dar trys klausytojų atradimų vertos grupės: „Mėtų miškas“, „Begėdžiai“ ir alterlucid., kurios žada gaiviai ir lengvai besisukančios galvos, neramios sielos bei jaunų žmonių išgyvenimų kupinos kūrybos pliūpsnio. Ketvirtadienio vakarą čia maišysis indie pop bei indie rock stilistikos garsai.

Rugsėjo 2-ąją į „Line Up“ sceną sugrįš Benjamin McWilliams iš Teksaso, kuris čia surengs jau ne pirmą savo „Stand Up“ pasirodymą! Gera juoko dozė bei pažadas, kad savo komiko jėgas scenoje, galės išbandyti ir atvykę žiūrovai! Po „Stand Up“ pasirodymo „Line Up“ nusidažys kiek tamsesnėmis spalvomis ir kvies į elektroninės muzikos „Very Dark Rave“ vakarėlį, kurio metu dark disco, hars techno, industrial techno garsais rūpinsis: Basanavičius, Marti Parti, Add one, Bandersnatch, Tikėk [Unknown Culture].

Trys datos, virsmas iš vasaros į rudenį ir trys skirtingi vakarai, nuo džiazo muzikos, komedijos juoko iki sunkių elektronikos garsų ir visa tai viename – „Line Up“, prie bėgių!

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button