MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Vilniaus šviesų festivalis kviečia vakaroti vaikščiojant po miestą

Šį savaitgalį tris vakarus 696-ąjį gimtadienį švęsiantis Vilnius kviečia į pirmąjį miesto šviesų festivalį – jo žemėlapyje net 27 traukos taškai, kuriuos sukūrė menininkai iš 8 šalių.

Visos šviesos, meno ir garso instaliacijos skirtingos ir bus išsidėsčiusios didžiajame pasivaikščiojimo po Senamiestį rate bei miesto centre. Kad būtų lengviau orientuotis ir išvysti visus šviesos taškus, organizatoriai siūlo pasinaudoti festivalio žemėlapiu. Organizatoriai siūlo įveikti 3,7 km maršrutą ir taip nepraleisti nė vienos instaliacijos.

Pasivaikščiojimą kviečiama pradėti nuo Vinco Kudirkos aikštės. Čia bus keletas šviesos instaliacijų, kurios stebins ne tik spalvomis, bet ir V. Kudirkos muzikos kūriniais. Katedros aikštėje festivalio lankytojų lauks „Šių laikų Gediminas “, o Sereikiškių parke ir Bernardinų sode sutemus dėsis magiški dalykai.

Prie Bernardinų sodo organizatoriai pakvies stabtelėti ir pažiūrėti į Trijų Kryžių paminklą. Prie Vilniaus dailės akademijos švies „Fluxus tiltas“. Naujai nušvis Šv. Onos ir Švč. Mergelės Ramintojos bažnyčių bokštai bei Skaisčiausiosios Dievo motinos cerkvė.

Rotušės aikštėje lankytojai atsidurs didžiuliame lazerių miške. Rotušės langai nušvis įvairiomis besimainančiomis spalvomis – jie atspindės praeivių nuotaikas realiu laiku.

Pasivaikščiojimas Vokiečių gatve leis pasijusti egzotiniuose kraštuose, o ant S. Neries gimnazijos fasado šoks didžiausio magnetofono šviesos. Mėgstantiems romantiką patiks pasivaikščiojimas Neries pakrante, kur šalia „Green Hall“ pastato lauks daugybė žiedų su juose pasislėpusiomis šviečiančiomis sūpynėmis.

Tad minėtomis dienomis nuo 18 iki 23 val. Vilniaus miesto savivaldybė kviečia mėgautis šviesų žaismu.

Jūratė Valančiūtė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Lietuva švenčia valstybės atkūrimo 101-ąsias metines

BNS

Trečioji vinilo plokštelė suskambo legendinio Beno balsu

Evaldas Činga

Ant Televizijos bokšto vėl suplevėsuos Trispalvė

Evaldas Činga

Nemokamos Vasario 16-osios ekskursijos

Evaldas Činga

Artėja „Morės blynvakaris“ – pilvo ir geros nuotaikos atlaidai

Evaldas Činga

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęskime moderniai!

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika