Šiandien, sekmadienį, Vilniuje vyks masinio ėjimo renginys. Jo metu bus eismo ribojimų visame mieste.

ĖJIMAS – tūkstančius žmonių pritraukiantys renginiai skirti tiems, kurie mėgsta vaikščioti ir supranta judėjimo svarbą. 5, 10 ir 25 km trasomis eiti gali visi: pradedant šeimomis su mažyliais, baigiant užkietėjusiais žygeiviais. Ėjimas – daugiau nei įprastas žygis. Parinktos trasos turtingos ne tik gražiais vaizdais, bet ir gamtinių, architektūrinių ir istorinių žinių suteikiančiais objektais. Renginio miestelyje ir poilsio stotelėse laukia pramoginės ir edukacinės veiklos.

Ėjimas vyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį Vilniuje.

Renginio miestelyje ir poilsio stotelėse Jūsų lauks įdomios, įtraukiančios veiklos ir pramogos. Ėjimas yra nemokamas – tereikia atvykti ir eiti: trasomis, infrastruktūra ir pramogomis bus pasirūpinta. Registracija su finišo medaliu – 3 eur čia.

STARTO LAIKAI

Pagal pasirinktą trasą, startuoti galite Nepriklausomybės aikštėje jums patogiu metu nurodytame laiko tarpe:

  • 5 km trasa nuo 11 iki 14 val.
  • 10 km trasa nuo 10 iki 12 val.
  • 25 km trasa nuo 9 iki 10 val.

Jei startuosite anksčiau arba vėliau nei nurodyti starto laikai, poilsio stoteles pasieksite joms neveikiant, todėl praleisite dalį renginio siūlomų pramogų.

Eismo ribojimai

Spalio 1 d. (sekmadienį) nuo 5 iki 20 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas nuo Vytauto ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžos, Žvėryno tiltu, Gedimino prospekto atkarpa nuo A. Goštauto g. iki Gynėjų g. ir A. Goštauto gatvės atkarpoje nuo A. Tumėno g. iki J. Jasinskio g. Į eismo ribojimų zoną bus draudžiama įvažiuoti ir iš šalutinių gatvių.

Renginio metu, spalio 1 dieną, iki 21 val. 56 maršruto autobusai važiuos pakeista trasa. Autobusai Vilkpėdės kryptimi važiuos A. Goštauto ir Gynėjų gatvėmis, tuomet suks į Geležinio Vilko g., nuo kurios maršrutą tęs įprasta trasa. Atgal į Fabijoniškes autobusai važiuos tokiu pat maršrutu. Važiuodami pakeista trasa, autobusai nesustos Nepriklausomybės aikštės ir Verslo trikampio stotelėse, tačiau papildomai stos Geležinio Vilko g. esančiose stotelėse „Gedimino prospektas“.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

27 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist