Šį sekmadienį Vilniuje vyks masinio ėjimo renginys. Jo ir pasiruošimo renginiui metu, rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis bus eismo ribojimų.

Rugsėjo 30 d. (šeštadienį) nuo 9 val. pradėjus paruošiamuosius darbus Nepriklausomybės aikštėje ir Gedimino pr. dalyje nuo A. Goštauto g. iki Gynėjų g., šioje vietoje trumpam bus ribojamas transporto priemonių eismas.

Spalio 1 d. (sekmadienį) nuo 5 iki 20 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas nuo Vytauto ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžos, Žvėryno tiltu, Gedimino prospekto atkarpa nuo A. Goštauto g. iki Gynėjų g. ir A. Goštauto gatvės atkarpoje nuo A. Tumėno g. iki J. Jasinskio g. Į eismo ribojimų zoną bus draudžiama įvažiuoti ir iš šalutinių gatvių.

Laikinai keisis 56 autobusų maršruto trasa ir tvarkaraštis

Renginio metu, spalio 1 dieną, iki 21 val. 56 maršruto autobusai važiuos pakeista trasa. Autobusai Vilkpėdės kryptimi važiuos A. Goštauto ir Gynėjų gatvėmis, tuomet suks į Geležinio Vilko g., nuo kurios maršrutą tęs įprasta trasa. Atgal į Fabijoniškes autobusai važiuos tokiu pat maršrutu. Važiuodami pakeista trasa, autobusai nesustos Nepriklausomybės aikštės ir Verslo trikampio stotelėse, tačiau papildomai stos Geležinio Vilko g. esančiose stotelėse „Gedimino prospektas“.

Laikinai pakeistas 56 maršruto autobusų tvarkaraštis www.judu.lt ir www.stops.lt bus skelbiamas nuo rugsėjo 28 d.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist