MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Užupyje vyks kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams paremti

Gruodžio 9 d., sekmadienį, visi, maži ir dideli, kviečiami į smagią kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti. Mugėje dalyvaus Vilniaus ir kitų miestų beglobių gyvūnų globos organizacijos, kurios prekiaus įvairiausiais daiktais – rankdarbiais, knygomis, suvenyrais, kepiniais bei kitomis prekėmis. Šioje puikioje mugėje kiekvienas apsilankęs galės ne tik įsigyti jaukių, kalėdinių dovanų savo artimiesiems ir draugams, bet ir tokiu būdu prisidėti prie geresnių bei sotesnių beglobių gyvūnų Kalėdų. 

Surinktos lėšos bus skirtos beglobių gyvūnų gelbėjimui (gydymui, vaistams, pašarams ir globos priemonėms įsigyti). Taip pat galite atnešti ir dovanų mūsų globojamiems gyvūnams. Jiems visada reikia maisto, paklotėlių, žaislų.

Mes jau jaučiame, kad artėja gražiausios metu šventės, o JŪS? Pasidalinkite ta pakylėta nuotaika bei gerumu su likimo nuskriaustais gyvūnais. Su tais, kuriems to labai trūksta. 

Visų lauksime Užupyje, kalėdinėje mugėje beglobiams gyvūnams paremti. ♥ Šiais metais – dar jaukesnėse ir erdvesnėse Užupio kavinės patalpose.

Vieta: Užupio kavinė, Užupio g. 2, Vilnius
Laikas: gruodžio 9 d., sekmadienis, nuo 11 iki 19 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

„Litexpo“ prasideda robotų paroda „Robotiada“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universitetas ruošiasi 440-ajam gimtadieniui: pagrindiniai renginiai

Made in Vilnius

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Donatas Andrijauskas

Lietuvos žvaigždės telkia jėgas, kad vaikai neskęstų

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika