Renginiai

„Sostinės dienų“ metu Neries krantinė tapo gero maisto krantu (nuotraukos)

Tik trečius metus SOSTINĖS DIENOSE skaičiuojanti nauja lokacija – Neries krantinėje įrengta erdvė – jau spėjo pranokti daugelio lūkesčius. Neries krantinės atkarpoje tarp Žaliojo ir Karaliaus Mindaugo tiltų pernai nuolat rinkosi itin gausios minios geros muzikos ir gero maisto ištroškusių žmonių.

Šiemet šioje erdvėje įsikūrė dar daugiau „Food Truck“ maisto vagonėlių – vėl bene rekordinis jų kiekis vienoje vietoje. Pačius įmantriausius, rafinuočiausius ir egzotiškiausius patiekalus pateiks nedideli įvairūs restoranėliai, nišiniai ir jau pripažinimo sulaukę „gourmet“ kūrėjai. Naujoves vertinantys miestiečiai šioje erdvėje galės mėgautis ne tik virtuvės paslaptimis,  bet ir unikalia muzikine scena.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Ant Neries krantinės įrengtoje scenoje „ATSPINDŽIAI“ gyvai skleisis įvairių pasaulio kraštų inspiruotos muzikos garsų versmės, čia pasirodys ir garsūs, ir pripažinimo siekiantys atlikėjai, kurių muzikoje šiuolaikiškai atsispindi įvairių pasaulio kultūrų skambesiai, etniniai motyvai ar šiuolaikiški muzikiniai stiliai. Šioje „ATSPINDŽIŲ“ scenoje į kitus pasaulio krantus nukels baltų, balkanų, Lotynų Amerikos, afrikiečių, rytiečių ir kitokios melodijos, tembrai bei ritmai, įsiliejantys į šiuolaikinę roko, džiazo, bliuzo, eksperimentinę, elektroninę ir šokių muziką.

„Sostinės dienų“ renginių programą rasite čia.

„Sostinės dienų“ koncertų programą rasite čia.


Taip pat centre ribojamas eismas, pasikeitė viešojo transporto maršrutai. Apie pasikeitimus skaitykite čia

Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button