Renginiai

Šiaurės miestelyje įvyko šunų šuolių į vandenį turnyras – išsimaudė ir šeimininkai

Savaitgalį Vilniuje įvyko šunų šuolių į vandenį turnyras „Šlapia uodega“. Antrą kartą vykstantis pramoginis renginys sulaukė didžiulio gyvūnų mylėtojų susidomėjimo. Nuotykių, gerų emocijų ir adrenalino ištroškę augintiniai ir jų šeimininkai varžėsi dėl geriausio šuolio nugalėtojo titulo.

Vilniuje, prekybos ir laisvalaikio centre „Ogmios miestas“ vykusiame renginyje dalyvavo komisijos atrinkti keturkojai. Prieš turnyrą šunų šeimininkai pildė registracijos formą, kur turėjo nurodyti, kodėl būtent jų augintinis turėtų dalyvauti šuolių į vandenį turnyre. Iš daugiau nei 100 užsiregistravusių, buvo atrinkti 30 dalyvių. Tarp jų buvo ir tie, kurie renginyje dalyvavo jau antrą kartą.

Vieni iš renginio organizatorių – prekių augintiniams parduotuvių tinklas „Pet24“ – džiaugėsi, kad turnyras pavyko puikiai, nebuvo jokių nesklandumų. Organizatoriai pasakojo, kad baseine išsimaudė ne tik augintiniai, bet ir jų šeimininkai.

 

Turnyro nugalėtoju tampa tas, kuriam pavyksta toliausiai nušokti nuo baseino krašto į vandenį. Ant baseino krašto yra pritvirtinta liniuotė. Šuolio metu komisija stebi, kur šuo su krūtine paliečia vandenį. Taip yra pamatuojamas nušoktas atstumas. Iš viso augintinis atlieka du šuolius, o geriausias rezultatas užfiksuojamas.

Mažų/vidutinių (iki 25 kg imtinai) dalyvių sąraše pirmąją vietą užėmė du keturkojai: Batsy ir jo šeimininkė Dominyka Gimžauskaitė-Šilkaitienė. Taip pat šuo Hemera ir šeimininkas Romanas Valiukas. Nugalėtojai nušoko 2 metrus ir 75 centimetrus. Didelių (virš 25 kg) šunų lentelės viršuje – Igi su šeimininke Dovile Jakučione. Šuniui pavyko nušokti 4 metrus. Igi yra pirmojo šunų šuolių į vandenį turnyro nugalėtojo Invio sesuo.

„Šis renginys yra pramoginis, todėl jame svarbiausia ne rezultatai, o gera nuotaika. Tai nėra profesionalios varžybos, o tiesiog geras laiko leidimo būdas. Tačiau žmonės vis tiek jam ruošiasi, treniruoja augintinius, nori pademonstruoti kuo geresnius rezultatus. Tad šios varžybos – papildoma motyvacija, galimybė pademonstruoti šuns tobulėjimą. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Mes džiaugiamės kiekvienu dalyviu ir jų rezultatu“, – pasakojo „Pet24“ marketingo projektu vadovė Evelina Leškytė.

 

Šventės organizatoriai tikina, kad renginyje smagu ne tik dalyvauti, bet ir jį stebėti. Gražūs vaizdai, geros emocijos ir žiūrovus apėmęs azartas – kuris augintinis pasirodys geriausiai? „Šio renginio tikslas – suteikti gerų emocijų šuniui, šeimininkui ir žiūrovui. Kiek teko kalbėti su keturkojų augintojais, ypatingai vasarą labai trūksta tokių renginių, kur galima dalyvauti, susitikti su bendraminčiais. „Šlapia uodega“ yra jiems tarsi atgaiva, puikiai padedanti socializuoti augintinius“, – teigė E. Leškytė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button