Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (32-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (rugpjūčio 7-9 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Active Fest Vilnius: Judėk diena

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis)

Šeštadienį, rugpjūčio 8 dieną, Lukiškių aikštėje vyks aktyvaus laisvalaikio ir sporto šventė „Active Fest Vilnius“. Jos organizatoriai kviečia prie šventės prisijungti visus Lietuvos gyventojus, mėgstančius laisvalaikį leisti gryname ore, ir artėjantį savaitgalį kuo daugiau judėti: bėgioti, vaikščioti, riedėti, plaukti, važiuoti, šokinėti.

 

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

2. Vilniaus rotušėje – kino savaitgalis

Kur? Rotušės aikštė Kada? Rugpjūčio 7-9 d.

Vilniaus rotušė informuoja, jog rugpjūčio 7–9 dienomis nuo 19 iki 23 valandomis, Rotušės aikštėje, vyks kino savaitgaliai: „[email protected] – Lygiateisis moterų dalyvavimas meno ir kūrybinėse industrijose“

 

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

3. MOTERŲ BĖGIMAS 2020

Kur? Vingio parkas Kada? Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis)

2020 rugpjūčio 8 d. „Moterų bėgimas“ Vilniuje vyks jau 8-ąjį kartą. Renginys sujungia visas moteris – drauges, mamas, seses, koleges – į unikalią bėgimo šventę.

 

Visos moterys ir merginos kviečiamos registruotis į 5 km distanciją. Vaikai nuo 2 iki 12 metų gali dalyvauti mini distancijoje – 200 m.

Moterų bėgimas
Nuotr.: Augusto Didžgalvio

4. MOTERŲ RALIS 2020

Kur? Lukiškių aikštė Kada? Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis)

„Moterų ralis” – vienas laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginių. Tai analogo Lietuvoje ir Baltijos šalyse neturintis masiškiausias renginys „ant ratų“, skirtas tik moterims.

 

„Moterų ralis” prieinamas kiekvienai vairuojančiai (ir nebūtinai!) merginai ar moteriai, čia nebūtinas specialus pasiruošimas, tereikia pasikviesti į savo komandą bent vieną vairuojančią draugę!

5. NEMOKAMAS LEON SOMOV „PAUPIO RITMAI“ KONCERTAS

Kur? Paupys Kada? Rugpjūčio 7 d. (penktadienis) 19:00 val.

Kas padeda kurti darnią bendruomenę ir geriausiai suartina kaimynus? Bendros patirtys, turiningi pokalbiai, šypsenos ir… muzika. Todėl norime pakviesti visus gyvenančius ar dirbančius Paupyje, o taip pat ir Vilniaus gyventojus bei svečius valandėlei susiburti ir pasiklausyti nemokamo Leon Somov koncerto! Jis ne tik atliks jau gerai pažįstamas ir į kiekvieną sielos kampelį prasiskverbiančias dainas, bet ir pirmąkart gyvai sugros Paupiui sukurtus „Paupio ritmus“.

 

Ir… tarsi to būtų negana, pasibaigus koncertui paupiečius kviesime stebėti dar praėjusią savaitę išvalytoje Vilnelėje romantiškai šokančių fontanų. Puiki dienos pabaiga, tiesa? Kalendoriuje apsibrauk rugpjūčio 7 d. 19 val. ir susitikime Paupyje, ant Užupį ir Paupį jungiančio tiltelio!

6. Cape Kablys 2020

Kur? Pusiasalis, Trakai Kada? Rugpjūčio 7-9 d.

Šį savaitgalį, prie Skaisčio ežero įsikūrusioje stovyklavietėje „Pusiasalis“ vyks elektroninei muzikai dedikuotas festivalis „Cape Kablys“, kurį organizuoja Vilniuje įsikūręs klubas „Kablys“. Tai – jau antroji savarankiška klubo ekspedicija į gamtą, ir šįkart dvejose festivalio scenose pasirodys 34 atlikėjai iš Lietuvos ir užsienio.

7. Naktys sutinka Fantomą | Nemokamai

Kur? Vasaros terasa Kada? Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis) 22:00 val.

Phun Thomas – elektroninės muzikos kompozitorius ir prodiuseris. Savo muziką dažniausiai atliekantis gyvai, nepalieka abejonių techno, breakbeat ir ambient muzikos mylėtojams. Jo biografijoje įspūdinga muzikinė patirtis: nuo darbo su techno krikštatėviu Kevinu Saundersonu iki grojimų ant tos pačios scenos kartu su „Underworld“, Johnu Digweedu, „GusGus“ ir kt.

Rugpjūčio 8 d., šeštadienį, po atviru dangumi „Tylios Naktys“ laidos vedliai kartu su Phun Thomas – visą vakarą kartu.

8. MUZIKOS FESTIVALIS „UŽUTRAKIO VAKARAI“ 2020

Kur? Užutrakio dvaras Kada? Rugpjūčio 9 d. (sekmadienis) 19:00 val.

Festivalis „Užutrakio vakarai“ – vienas iš ryškiausiai Trakus ir Lietuvą reprezentuojančių meno renginių. Nuo 2005 metų rengiamame festivalyje koncertuoja garsiausi Lietuvos meno atlikėjai bei pasaulio muzikos žvaigždės.

„Užutrakio vakarai“ yra pelnęs nuolatinę, vis pasipildančią muzikos mėgėjų auditoriją. Koncertai Užutrakio dvare, Trakų salos pilies ir Galvės ežero fone, nepalieka nė vieno abejingo. Tai pati demokratiškiausia aplinka – žiūrovai klausosi muzikos ne tik žymaus prancūzų kraštovaizdžio architekto Eduardo Fransua Andrė sukurtame parke, bet irstydamiesi valtimis ir plaukdami jachtomis Galvės ežere.

9. TARPTAUTINIS POEZIJOS FESTIVALIS „POEZIJOS PAVASARIS“

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugpjūčio 7-9 d.

Tarptautinis poezijos festivalis, rengiamas nuo 1965 m., yra iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, organizuojamas Lietuvos rašytojų sąjungos ir Rašytojų klubo. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja kritikai, literatūrologai, vertėjai, aktoriai, muzikai, fotografai, dailininkai.

Per penkiolika festivalio dienų įvyksta daugiau nei 150 pačių įvairiausių renginių: poezijos skaitymai, „Poezijos pavasario“ laureatų vakarai, autoriniai iškiliausių poetų vakarai, jaunųjų poetų skaitymai ir dainuojamosios poezijos vakarai, moksleivių skaitymai, poezijos spektakliai, festivalio svečių vakarai, lietuvių literatūros klasikams, žymių poetų sukaktims, išėjusiems atminti skirti vakarai, poetinės-muzikinės improvizacijos, vakaronės, parodų atidarymai ir kita. Festivalio renginiai sutraukia klausytojus ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse (kuriose yra didelės lietuvių bendruomenės). Kasmet rengiama tarptautinė poetų ir kritikų konferencija, kurioje diskutuojama aktualiomis literatūrinio pasaulio temomis.

10. Nemokama ekskursija dviračiais po Antakalnį

Kur? Antakalnis Kada? Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis) 10:00 val.

Ekskursija dviračiais – “Du seniausi Vilniaus priemiesčiai anapus Vilnelės”

Aplankysime vienus iš seniausių Vilniaus rajonų – Antakalnį ur Užupį, sužinosime daug įdomių istorijų, kurias specialiai šiam turui paruošė mūsų gidai.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://velotakas.lt/lt/dviracio-rezervacijos-forma-2-2/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button