Po „Cirque du Soleil“ spektaklio „Varekai“ – žiūrovų emocijų antplūdis (nuotraukos)

Į Vilnių atvykę spektaklio „Varekai“ kūrėjai ir atlikėjai pavergė žiūrovų širdis.

„Tai, ką matėme – virš žmogaus galimybių“, „nenupasakojima“, „fantastiški“, „genialu“ – tokiais komplimentais dalinosi apsilankiusieji, kai kada net pristigdami žodžių išsakyti įspūdžius.

Daugkartinis šalies sportinės gimnastikos čempionas, šiuo metu šokių studijai vadovaujantis Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas po spektaklio pasakojo, kad puikiai supranta, kiek daug reikia darbo ir pastangų statant tokį spektaklį.

„Esu kaip maišu trenktas iki šiol. Tai turbūt yra geriausias dalykas, kokį esu matęs gyvenime. Joks vaizdo įrašas neatstos, kai pamatai tai gyvai. Absoliutus kosmosas. Jeigu tik turit laiko ir yra bilietų – būtinai nueikit. Atėjom čia su studijos treneriais, ir dar ilgai apie tai kalbėsim. Atjungia visiškai“, – emocijas bėrė D. Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Kvapą gniaužiantį „Varekai“ spektaklį „Siemens“ arenoje dar galima pamatyti abi savaitgalio dienas, per kurias įvyks keturi seansai.

https://www.youtube.com/watch?v=-Pn-oaHe25M

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist