Renginiai

Nacionalinėje dailės galerijoje rugsėjo 1-osios proga – nemokamos kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

Mokslo metų pradžios proga Nacionalinė dailės galerija kviečia moksleivius ir jų tėvelius į nemokamas kūrybines dirbtuves.

Rugsėjo 2 d., šeštadienį, 12 val. vyks kūrybinės dirbtuvės apie šilkografiją. Dirbtuvių dalyviai apžiūrės šia grafikos technika atliktus meno kūrinius, susipažins su naujosios kartos išmaniaisiais dažais ir sukurs piešinį, kuris bus perkeltas ant atsinešto rūbo per šilkografijos tinklelį.

Dirbtuvės skirtos moksleiviams nuo 12 metų. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija el. paštu [email protected]. Registracija vyksta iki rugsėjo 1 d., 17 val.

 

Rugsėjo 3 d., sekmadienį, 12 val. prasidės kūrybinės dirbtuvės „Laisvės ženklas”, kurių metu dirbtuvių dalyviai aptars, kaip mene atsispindi laisvė ir kaip ją įprasmino XX a. I-osios pusės dailininkai. Bus diskutuojama, kas yra laisvė, o pokalbius vainikuos susikurti asmeniniai laisvės ženklai.

Dirbtuvės „Laisvės ženklas“ yra Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos ir Lietuvos muziejų asociacijos inicijuojamos svetingumo programos „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai”, skirtai Lietuvos valstybės kūrėjų ir puoselėtojų pažinimui bei jų veiklos aktualizavimui, dalis.

Į dirbtuves kviečiami įvairaus amžiaus moksleiviai ir jų tėveliai. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija el. paštu [email protected]. Registracija vyksta iki rugsėjo 1 d., 17 val.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button