Liepos 6-ąją 21.00 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje – kur bebūtų – vėl giedos „Tautišką giesmę“. Esame vienintelė tauta pasaulyje savo šalies garbei apsijungianti kelioms akimirkoms gyva balsų grandine.

Švęsdami Lietuvos valstybingumo dieną, prisiminkime ir švęskime savo asmenines triumfo akimirkas. Galbūt tai įveikti kilometrai dviračiu, iš naujo atrastas hobis ar sėkmingas verslo sandoris. Nesvarbu – maža ar didelė – kiekviena mūsų sėkmė dedasi į bendrą Lietuvos pergalės pasakojimą ir išvirsta į galingą himno giedojimą.

Valstybės dienos proga, liepos 6 d. (ketvirtadienį), „Tautišką giesmę“ bus galima giedoti šiose Vilniaus miesto ir rajono vietuose:

Katedros aikštėje. Iš Vilniaus atliekamas himnas bus ypatingas ne tik savo šventiškumu, bet ir tuo, kad kartu jį giedos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų kvietimu Lietuvoje viešintis Ukrainos nacionalinės operos kolektyvas, atvykęs iš Kyjivo. Atlikti „Tautišką giesmę“ ukrainiečiai pasiruošė specialiai šiai progai.

Rokantiškių piliakalnis. Liepos 6 d. 21 val. Rokantiškių piliakalnyje Naujojoje Vilnioje kviečiame į Tautiškos giesmės giedojimo iniciatyvą „Tautiška giesmė aplink pasaulį”.

Trakų Vokė. „Tautišką giesmę” Trakų Vokės dvaro sodyboje.

Pieva prie Šeškiuko ežerėlio. Bus laužas, mus linksmins muzikantai su armonikom ir būgnais – padainuosime, pašoksime, pasivaišinsime, pabendrausime, o 21 val. iškilmingai sugiedosime Lietuvos himną.

Medininkų pilyje (Šv. Kazimiero g. 2, Medininkai, Vilniaus r.) įvyks renginys, skirtas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės ir Tautiškos giesmės dienai paminėti. Renginį 20.00 val. pradės meno kolektyvų šventinė programa;

Prie Nemenčinės piliakalnio 20.30 val. įvyks koncertas, kurio metu ant scenos žengs grupė „Ūkanose“, vokalinis kolektyvas „Gija“, Airida Mockutė, Katažyna Paršuto bei Agnė Čupulytė;

Europos geografinis centras (Golfo g. 6, Girijos k., 15130 Vilniaus r.) himną giedoti kviečia kartu su choru „Ave Verum“;

Taip pat NDKC Karvio ir Dūkštų skyriai 21 val. kviečia kartu giedoti himną.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist