Nuo „Gilmoro merginų“ iki „Keršytojų“ – JAV aktorius Sean Gunn yra įkūnijęs ne vieną dešimtį ryškių vaidmenų, puikiai pažįstamų kino bei televizijos serialų gerbėjams. Fanų nuostabai, jau gegužę aktorius viešės Vilniuje vyksiančiame didžiausiame populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics 2024 Powered by Samsung“.

Belaukiant susitikimo, kviečiame prisiminti ryškiausius Sean Gunn vaidmenis ir atrasti aktoriaus talento daugialypiškumą.

1.     Sammy Capuletas

Savo karjerą aktorius pradėjo 1996 metais išleistoje siaubo komedijoje „Tromeo ir Džuljeta“ (angl. „Tromeo and Juliet“). Tai pagal vieną žymiausių Williamo Shakespearo tragedijų „Romeo ir Džuljeta“ sukurtas filmas, pasakojantis apie dviejų jaunuolių meilę. Kitaip nei originalioje istorijoje, filme gausu smurto ir sekso scenų, suteikiančių tamsesnį ir provokuojantį atspalvį.

Filme „Tromeo ir Džuljeta“ Sean Gunn įkūnijo Sammy Capuletą. Tai personažas, kurio mirtis tapo esminiu filmo siužeto vingiu.

2.     Kirkas Gleasonas

Vienas ryškiausių Sean Gunn vaidmenų, tapusių tramplinu į kitus garsius projektus, buvo Kirko Gleasono personažas draminiame seriale „Gilmoro merginos“ (angl. “Gilmore Girls”). Lietuvoje iki šiol itin populiariame seriale aktorius įkūnijo ekscentrišką miestelio bendruomenės narį. Per septynis sezonus Kirkas išbandė net 62 skirtingas profesijas – nuo padavėjo iki laidotuvių kuratoriaus. Nepaisant kaprizingo ir kartais netgi iracionalaus būdo, Kirkas ilgainiui tapo mėgstamu „Gilmoro merginų“ personažu.

Kirko personažas atskleidė Seano Gunno talentą kurti tiek komiškus, tiek sudėtingus vaidmenis.

3.     Kraglinas Obfonteri

Ko gero vienas įsimintiniausių Sean Gunn vaidmenų – „Marvel“ visatoje sukurtas Kraglinas Obfonteri. Tai vienas iš ryškiausių „Ravagers“ klano narių, ištikimas Yondu pasekėjas. Gerą širdį ir humoro jausmą turintis veikėjas greitai užkariavo žiūrovų simpatijas ir tapo vienu mylimiausių filmų serijos „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) personažu. Kraglinas taip pat pasirodė ir kituose „Marvel Studios“ sukurtuose filmuose: „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“), „Toras: Meilė ir griaustinis“ (angl. „Thor: Love and Thunder“) ir kituose.

4.     Meškėnas Roketas

Daugeliui „Galaktikos sergėtojų“ gerbėjų įžūlusis meškėnas Roketas neatsiejamas nuo aktoriaus Bradley Cooper, tačiau mažiau žinoma, jog už personažo judesius ir gyvybingas veido išraiškas atsakingas aktorius Sean Gunn. Būtent jis, dėvėdamas specialų judesius fiksuojantį kostiumą, įkvėpė meškėno personažui gyvybę.

Įdomu tai, kad aktorius, siekdamas kuo tikroviškiau perteikti personažo judesius, stebėjo ir mokėsi iš tikro meškėno, vardu Oreo.

5.     Marty Espenscheid

Sean Gunn ryškų talentą demonstravo ir siaubo filme „Belko eksperimentas“ (angl. „The Belko Experiment“). Čia jis įkūnija Marty Espenscheid – kuklų kavinės darbuotoją, kuris netikėtai atsiduria žiauriame eksperimente. Jam ir kitiems darbuotojams tenka susidurti su siaubinga dilema – žudyti ar būti nužudytam.

Nors filmas kupinas mirties ir siaubo, Sean Gunno personažas tampa šviesos spinduliu tamsoje. Marty atskleidžia žmogaus gerumą net pačiomis sunkiausiomis aplinkybėmis. Jis stengiasi padėti kitiems, išsaugoti viltį ir rasti išeitį iš beviltiškos situacijos.

Daugiau žvaigždžių iš populiariausių projektų

Be Sean Gunn, šiais metais „Comic Con Baltics 2024 Powered by Samsung Galaxy S24“ gerbėjus džiugins ir daugybė kitų žinomų vardų. Tarp jau patvirtintų renginio svečių – ir „Hario Poterio“ filmų žvaigždės Natalia Tena bei Devon Murray, aktorė Natasha Halevi, internetinių komiksų žvaigždės „Natural Habitat Shorts“ ir Nathan W. Pyle, kuriantis „Strange Planet“ komiksus, bei internetinė asmenybė „Nobody Sausage“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist